Провідні фахівці НМУ продовжують розвиток роботизованої хірургії в Україні
У рамках співпраці Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» та Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, для покращення навичок роботи з роботизованою системою «Brainlab» відбулося стажування провідних спеціалістів із патології хребта – завідувача кафедри дитячої хірургії, професора Анатолія Левицького та завідувача Центру радіології НДСЛ Станіслава Ребєнкова.
Стажування проводилося з 10 по 13 січня 2023 року в провідній клініці нейрохірургії факультету медицини Мюнхенського університету Людвіга-Максиміліана (Мюнхен, Німеччина), що спеціалізується на впровадженні новітніх розробок у галузі медицини в практичну діяльність.
Використання системи «Brainlab» в умовах Охматдиту дасть змогу покращити якість оперативних втручань на хребті та зменшити ризики післяопераційних ускладнень.
Вже понад чверть століття компанія пропонує інноваційні рішення в галузі хірургії та променевої терапії, розробляючи програмні й апаратні технології, що допомагають медичним установам, лікарям та їхнім пацієнтам боротися з раком та іншими захворюваннями головного мозку і всього організму.
Пресцентр НМУ за інформацією кафедри дитячої хірургії
![](/wp-content/uploads/2023/01/photo_2023-01-17_13-41-50-2.jpg)
![](/wp-content/uploads/2023/01/photo_2023-01-17_13-41-50-3.jpg)
![](/wp-content/uploads/2023/01/photo_2023-01-17_13-41-51.jpg)
![](/wp-content/uploads/2023/01/photo_2023-01-17_13-41-53-2.jpg)
![](/wp-content/uploads/2023/01/photo_2023-01-17_13-41-54.jpg)