На медичному факультеті №3 провели навчально-методичну нараду
03 березня на медичному факультеті №3 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця відбулася нарада з організації навчально-методичної роботи кафедр, що забезпечують освітній процес для здобувачів освітньої програми 228 «Педіатрія» й особливостей ректорського зрізу студентів.
У засіданні взяли участь завідуючі кафедр, які забезпечують навчальний процес у студентів-педіатрів 1-6 курсів. Під час наради розглядали питання щодо організації на всіх кафедрах роботи з підготовки й оновлення навчально-методичних матеріалів із урахуванням особливостей спеціальності 228 «Педіатрія».
Співробітників проінформували про перші результати ректорського зрізу знань студентів на платформі дистанційного навчання LIKAR_NMU. Наголошено на виконанні наказу №11 від 06.01.2023 «Про вивчення студентами НМУ імені О.О.Богомольця вибіркових компонентів ОПП у 2023-2024 н.р.». Також донесли інформацію щодо оновлення Положень Університету та потреби в активізації наукової діяльності викладачів згідно з ліцензійними вимогами Міністерства освіти і науки України.
Заступницею начальника навчально-методичного відділу Інною Кучеренко та деканкою медичного факультету №3 Оксаною Виговською було анонсовано низку заходів для науково-педагогічних працівників з педагогічної майстерності та продовження циклу вебінарів з питань академічної доброчесності, що відбудуться найближчим часом.
На нараді були присутні: проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи, професор Олег Власенко, заступник начальника навчально-методичного відділу, доцентка Інна Кучеренко, декан медичного факультету №3, професорка Оксана Виговська, декан медичного факультету №1, професор Володимир Мельник та декан стоматологічного факультету, професорка Наталія Біденко.
Навчально-методичний відділ, деканат медичного факультету №3
![](/wp-content/uploads/2023/03/2023-03-03_1_02.jpg)
![](/wp-content/uploads/2023/03/2023-03-03_1_03.jpg)
![](/wp-content/uploads/2023/03/2023-03-03_1_09-1.jpg)
![](/wp-content/uploads/2023/03/2023-03-03_1_11.jpg)
![](/wp-content/uploads/2023/03/2023-03-03_1_12.jpg)
![](/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-06_17-26-00.jpg)
![](/wp-content/uploads/2023/03/2023-03-03_1_22.jpg)
![](/wp-content/uploads/2023/03/2023-03-03_1_27.jpg)