ФІНАЛЬНІ ІГРИ ВІДКРИТОГО ЧЕМПІОНАТУ НМУ З КРИКЕТУ
6 жовтня 2016 на стадіоні Національного медичного університету імені О.О.Богомольця в рамках святкування 175-річчя Університету відбулися фінальні ігри Відкритого чемпіонату НМУ з крикету.
Протягом тижня змагалися п’ять команд: Spartanz, Shadowz, Bad boyz, до складу яких входили іноземні студенти нашого Університету з Індії та дві команди Київського медичного університету Української асоціації народної медицини – Senior KNMU та Junior KNMU.
У результаті довготривалої запеклої боротьби перемогу здобула команда НМУ імені О.О. Богомольця Spartanz. Перемога була довгоочікуваною, оскільки навесні цього року у відкритому турнірі перемогу отримала команда Junior KNMU. Поразка нашої команди у фінальній зустрічі минулого разу спонукала наших індійських спортсменів на більш серйозні і регулярні тренування. Результат не змусив чекати на себе і радості наших спортсменів від перемоги не було меж. Переможці були нагороджені кубком та пам’ятними призами.
Кафедра фізичного виховання і здоров’я
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2016/10/2-1.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2016/10/3-1.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2016/10/7-1.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2016/10/8-1.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2016/10/11-3.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2016/10/DSCN0339.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2016/10/DSCN2724.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2016/10/DSCN2806.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2016/10/DSCN2826.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2016/10/DSCN2848.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2016/10/DSCN2984.jpg)