Міжнародний день рідної мови: інтернаціональне свято на кафедрі мовної підготовки
21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови. З цієї нагоди кафедра мовної підготовки Національного медичного університету імені О.О. Богомольця організувала онлайн-гру «Рідна мова: код до нашої свідомості».
Захід відкрила очільниця кафедри мовної підготовки, професорка Ніна Литвиненко, яка акцентувала увагу на значущості рідної мови в житті кожної людини.
Вітчизняним та іноземним студентам було запропоновано взяти участь у онлайн-грі, до якої долучилося понад 100 учасників. Здобувачі освіти, для яких рідними є українська, хінді, тамільська, малаялам, виконали цікаві завдання та залишили невеличкі відеопривітання для тих, хто візьме участь у цьому заході наступного року.
Деканка факультету підготовки іноземних громадян, доцентка Оксана Парфьонова зазначила, що пишається тим, що студенти-іноземці володіють українською мовою.
Щиро вдячні всім, хто долучився до цієї події! Вітаємо зі святом!
Кафедра мовної підготовки
![](/wp-content/uploads/2023/02/IMG_8934.jpg)
![](/wp-content/uploads/2023/02/IMG_8965.jpg)
![](/wp-content/uploads/2023/02/IMG_8969.jpg)
![](/wp-content/uploads/2023/02/IMG_8986.jpg)
![](/wp-content/uploads/2023/02/IMG_8988.jpg)
![](/wp-content/uploads/2023/02/IMG_9004.jpg)
![](/wp-content/uploads/2023/02/IMG_9026.jpg)