30 ВЕРЕСНЯ – ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ БІБЛІОТЕК
30 вересня в Україні відзначається Всеукраїнський день бібліотек, свято всіх працівників цієї сфери. Бібліотеку Національного медичного університету імені О.О. Богомольця було відкрито 180 років тому. Вона є найстарішою серед бібліотек закладів вищої освіти України.
Сьогодні цей сучасний і одночасно унікальний освітній заклад, що зберігає раритетні видання минулих століть, постійно розвивається, оновлюється, розширяється і невдовзі святкуватиме своє новосілля.
Запровадження 1998 року Всеукраїнського дня бібліотек засвідчує глибоку повагу до культури, освіти, духовних надбань і, безперечно, є визнанням великої ролі, яку відіграє бібліотека в житті людини і держави.
Бібліотеки сьогодні – це інформаційні, культурні, освітні заклади, які роблять вагомий внесок у розвиток українського державотворення, сприяють гармонізації суспільних відносин, є важливим чинником інтелектуального, духовного і естетичного збагачення кожної нації.
Вітаємо з професійним святом співробітників Бібліотеки НМУ імені О.О. Богомольця, яку очолює Людмила Папуша!
Досвід і професіоналізм її працівників здобули повагу колективу НМУ і бібліотечного співтовариства України.
Бажаємо Бібліотеці НМУ та її співробітникам процвітання, мирного неба, натхнення і плідних звершень, міцного здоров’я, достатку, віри, надії, любові і мудрості у виконанні благородної місії на користь рідної України.
Пресцентр