Завершено реєстрацію на воркшоп з транскраніальної доплерографії від американських експертів

14.08.2023

11-13 вересня на базі Університетської клініки Національного медичного університету імені О.О. Богомольця відбудеться воркшоп (майстер-клас) з транскраніальної доплерографії. Запрошуються українські лікарі-неврологи, нейрохірурги, анестезіологи та спеціалісти з УЗД, участь для яких є безоплатною. У разі успішного складання кінцевого тесту учасники курсу отримають сертифікат із балами БПР (20 балів).

Упродовж 3 днів інтенсивних практичних занять учасники воркшопу отримають унікальну можливість самостійно проводити транскраніальну ультразвукову діагностику, інтерпретувати результати, навчитися методикам ТД при черепно-мозкових травмах, методикам ультразвукової діагностики при судинних патологіях, а також дізнатися про американські підходи до огляду та комунікації з пацієнтом у кризових станах. У подальшому отримані знання можна використати у науковій діяльності.

Даний воркшоп є спільним американо-український проєктом, метою якого є підвищення доступу до сучасних методів діагностики. Організатори заходу – НМУ імені О.О. Богомольця, Нейросонологічна група Всесвітньої федерації неврології (World Federation of Neurology), Товариство картування мозку та терапії (Society of brain mapping and therapeutics, SBMT), та Фундація Сандера (Sunder Foundation) у рамках ініціативи Global physicians and Surgeons (GPS). Проєкт реалізовується за підтримки благодійного фонду  “Razom for Ukraine”.

Головні лектори, що проводитимуть навчання, – доктор нейрофізіології Алекс Разумовський (Alex Razumovsky) та екскомандуючий ВМС США Кен Грін (Ken Green).

Доктор Алекс Разумовський є членом Американської кардіологічної асоціації, президентом і директором TCD Global, засновник нейросонологічної служби лікарні The Johns Hopkins Hospital. Отримав міжнародне визнання за дослідження з патофізіології церебрального кровотоку. Понад 70 наукових статей Алекса Разумовського опубліковано у рецензованих журналах. Автор 36 розділів у книгах, лауреат премій та нагород за досягнення у сфері нейросонології.

Кен Грін –  науковець, член ради директорів Товариства картування мозку та терапії у США. Брав участь у військових операціях «Щит пустелі» та «Буря», під час війни у Перській затоці, інструктор військово-морських авіаторів, досліджував роль людського фактора в аваріях військово-морських літаків.  Є керуючим директором компанії CounteRisk Technologies, Inc, що спеціалізується на розробці навчальних програм, спрямованих на покращення навичок ефективного прийняття рішень у кризових ситуаціях з метою забезпечення передбачуваних результатів.

 

Програма заходу

Workshop Programme

 

Час та місце проведення: 11-13 вересня, місто Київ, вул. Володимира Винниченка 9, Університетська клініка НМУ імені О.О.Богомольця.

За інформацією організаторів