НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ТЕСТУВАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В2

 

ДО ВІДОМА

Міжнародний іспит з англійської мови – в НМУ.

 

Шановні колеги.

Доводимо до Вашого відома, що НМУ імені О.О.Богомольця внесено до реєстру організацій, наділених правом проводити підготовку до міжнародного мовного іспиту ESOL ( English to speakers of other languages)за шкалою CEFR ( рівні А1-С2) при екзаменаційному центрі Universal test.  

Сертифікат ESOL визнається у всьому світі (Об’єднане Королівство, Австралія, Австрія, Бельгія, Болгарія, Канада, Китай, Хорватія, Чехія, Франція, Германія, Греція, Угорщина, Ірландія, Італія, Киргизстан, Латвія, Литва, Малайзія, Нідерланди, Нова Зеландія, Польща, Португалія, Румунія, Іспанія, Швейцарія, Таїланд, Турція, США, Узбекистан, В’єтнам ) як такий, що підтверджує знання англійської мови як іноземної осіб, які потребують документального підтвердження знань англійської мови для навчання, працевлаштування чи відпочинку.

Іспит розроблено сертифікаційною радою Великобританії Language Cert, яка працює в галузі визначення мовної кваліфікації у Великобританії, для працевлаштування та отримання візи.

Сертифікат, який підтверджує знання англійської мови на рівні B2, входить до переліку документів для отримання вченого звання «доцента та професора».

Міжнародний відділ НМУ оголошує про початок проведення тестувань знань  англійської мови викладачів, здобувачів освіти та всіх бажаючих на отримання сертифіката ESOL B2.

Тестування відбувається в два етапи:

1) Написання претесту

2) Складання іспиту

Написання претесту та складання іспиту відбуваються на контрактних умовах.

Для реєстрації на претест просимо заздалегідь заповнити анкету на надіслати її на адресу міжнародного відділу. Про дати складання та наявність місць Вас буде повідомлено окремо на e-mail

 

АНКЕТА НА ТЕСТ

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

 У зв’язку з карантинними обмеженнями у м.Києві, наступне пре тестування знань англійської мови для складання іспиту на рівні В2 відбудеться 15.04( за умови сприятливої епідеміологічної ситуації).

Тестування на отримання  міжнародного сертифікату ESOL B2 – 24.04.2021

Претестування є обов’язковим для складання власне тесту.

Бажаючих просимо заповнити анкету та надіслати її на адресу міжнародного відділу не пізніше 12.04.2021