НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

НМУ імені О.О. БОГОМОЛЬЦЯ МАЄ ДОСТУП ДО SCOPUS

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 27 лютого 2019 року № 269 “Про затвердження Порядку забезпечення доступу закладів вищої освіти і наукових установ до електронних наукових баз даних” та співпраці університету із Державною науково-технічною бібліотекою України, всі співробітники, аспіранти та студенти НМУ імені О.О. Богомольця отримали безкоштовний доступ до бібліографічної і реферативної бази даних Scopus.

Доступ до баз даних Scopus здійснюється із інтернет мережі корпусів університету за адресами проспект Перемоги, 34, вул. Зоологічна, 1, вул. Пушкінська, 22, та бульвар Т. Шевченка, 13.

Шановні співробітники, аспіранти та студенти НМУ імені О.О. Богомольця, звертаємо Вашу увагу, що збір заявок для отримання доступу до платформ Web of Science та Scopus кафедрами, які знаходяться на клінічних базах триває.  Просимо звертатися до науково-дослідної частини НМУ імені О.О. Богомольця за тел. 2880428 та електронною адресою scidep.nmu@gmail.com до 31.08.2019.

Науково-дослідна частина

 

КОНКУРС ЗАЯВОК В РАМКАХ МІЖНАРОДНОГО ПРОЕКТУ З КРЕДИТНОЇ МОБІЛЬНОСТІ (2018-2020) З УНІВЕРСИТЕТОМ ВАЛЬЯДОЛІДА, ІСПАНІЯ (ERASMUS+)

Відкрито другий конкурс заявок в рамках Міжнародного проекту з кредитної мобільності (2018-2020) з університетом Вальядоліда (Erasmus + KA107-48367).

Кінцевий термін подачі заявок – 20 вересня 2019 року (12:00 (півдня) іспанського часу).

Візьміть до уваги, що наш проект не заснований на номінаціях, тому студенти (бакалаври, магістри, PhD) та співробітники (академічні та адміністративні працівники) повинні подати заявку на стипендію через веб-сайт особисто: https://uvamobplus.uva.es/publico/inicio

Більше інформації за посиланнями:

https://erasmusplusuva.wordpress.com/

https://uvamobplus.uva.es/files/48367/Sellado_2nd_CALL_FOR_APPLICATIONS_IN.pdf

 

Відділ міжнародних зв’язків

intdepnmu@gmail.com

+380442352131

Оголошено конкурс на здобуття Премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій

НМУ імені О.О. БОГОМОЛЬЦЯ у WEB of SCIENCE

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 27 лютого 2019 року № 269 “Про затвердження Порядку забезпечення доступу закладів вищої освіти і наукових установ до електронних наукових баз даних” та співпраці університету із Державною науково-технічною бібліотекою України, всі співробітники, аспіранти та студенти НМУ імені О.О. Богомольця отримали безкоштовний доступ до платформи наукової літератури та патентів Web of Science.

Доступ до баз даних Web of Science здійснюється із інтернет мережі корпусів університету за адресами проспект Перемоги, 34, вул. Зоологічна, 1, вул. Пушкінська, 22, та бульвар Т. Шевченка, 13 за посиланням http://webofscience.com. Тривають роботи із підключення до бібліографічної і реферативної бази даних Scopus.

З питаннями щодо отримання доступу до платформи Web of Science співробітникам кафедр, які знаходяться на клінічних базах, просимо звертатися до науково-дослідної частини НМУ імені О.О. Богомольця за тел. 2880428 та електронною адресою scidep.nmu@gmail.com.

Науково-дослідна частина

АКРЕДИТАЦІЯ ПРЕДСТАВНИКІВ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ (ЗМІ) НА УРОЧИСТІ ЗАХОДИ З НАГОДИ ВИПУСКУ ЛІКАРІВ 2019 РОКУ

25 червня об 11.00 в Національному палаці “Україна” (вул. Васильківська, 103) відбудуться урочисті заходи з нагоди Випуску лікарів 2019 року.

Для акредитації журналістів необхідно звернутися до прес-центру Університету із заявою, а представникам ЗМІ – надіслати подання в довільній формі за підписом засновника (співзасновника) ЗМІ або уповноваженої особи.

У поданні зазначаються:

 • повне найменування ЗМІ, дата і номер реєстрації, місцезнаходження, номер телефону (факсу), адреса електронної пошти (за наявності);
 • прізвище, ім’я та по-батькові журналіста або працівника ЗМІ щодо якого вноситься подання, серія та номер паспорта, коли і ким виданий;
 • номер редакційного посвідчення або інших документів, що засвідчують належність журналіста, працівника ЗМІ до засобу масової інформації;

Подання надсилати за електронною адресою pres.center.nmu@gmail.com.

Додаткова інформація за телефоном прес-центру (044) 234-45-25.

Акредитація закінчується 24 червня 2019 року о 17.00

ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» оголошує Премію «Для жінок у науці»-2019

ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА»* оголошує Премію «Для жінок у науці»-2019 задля сприяння збільшенню кількості жінок, які професійно займаються науковими дослідженнями у галузі STEM (наука, технології, інжиніринг та математика), та заохоченню їх внеску в розвиток української науки. Трьом переможницям буде присуджено грошові премії у розмірі 120 000 грн, у відповідності до Правил Програми

Українська Премія є частиною глобальної Програми L’ORÉAL-ЮНЕСКО «Для жінок у науці». З 1998 року Фонд L’Oréal та Організація Об’єднаних Націй з питань освіти, науки й культури (ЮНЕСКО) докладали зусиль, щоб підтримати та відзначити талановитих жінок-науковців та заохотити молодих жінок обирати наукові професії та допомагати їм у їхній кар’єрі.

В Програмі беруть участь жінки, які професійно займаються науковими дослідженнями у галузі STEM (наука, технології, інжиніринг та математика) на території України в будь-якому державному вищому навчальному закладі, дослідницьких центрах цих закладів або Національній академії наук України і відповідають наступним умовам:

 • є громадянками України;
 • віком від 18 до 40 років на момент закінчення терміну подання заяв;
 • наявність наукового ступеню;
 • наявність публікацій в журналах, що індексуються в міжнародних наукометричних базах Scopus або/та Web of Science;
 • соціальна активність задля популяризації науки

Для участі у Премії потенційні Учасниці мають подавати заяви за встановленою формою через онлайн-платформу: www.forwomeninscience.in.ua з 25 квітня 2019 р. до 25 червня 2019 р. включно. Заяви мають бути складені українською мовою та містити такі розділи у вказаному порядку:

 • заява на участь у Премії за встановленою формою, що розміщена на www.forwomeninscience.in.ua;
 • докладне CV(резюме) українською мовою, але не більше 2-х сторінок (приблизно 1000 слів);
 • копії документів, що підтверджують рівень освіти, науковий ступінь та наукове звання (якщо мається);
 • перелік найкращих наукових публікацій та патентів (10)із посиланнями, зазначенням імпект-фактору та власного внеску;
 • мотиваційний лист (за рекомендованою структурою);
 • інформація про соціальну активність задля популяризації науки (бажано).

Детальніше – https://www.forwomeninscience.com/en/home

ОЗДОРОВЧО – СПОРТИВНИЙ ТАБІР «МЕДИК» НМУ імені О.О. БОГОМОЛЬЦЯ ЗАПРОШУЄ НА ВІДПОЧИНОК

Національний медичний університет імені О.О.Богомольця оголошує конкурсний набір 2019 року до аспірантури

Анонс на 27.05.2019. Заходи в рамках співробітництва з Університетом традиційної китайської медицини провінції Ганьсу (КНР)

Відповідно до Угоди про міжнародне співробітництво з Університетом традиційної китайської медицини провінції Ганьсу (КНР) в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця:

27 травня 2019 р. у морфологічному корпусі з 11.00 по 17.00 відбудеться виставка присвячена китайській медицині, а також її особливим напрямкам: Хуанфумі, Дуньхуан та Цибо.

Також, 27 травня 2019 р. у морфологічному корпусі, аудиторія № 3 (імені В.Ф. Войно-Ясенецького (Святителя Луки)) з 15.00 по 17.00 відбудуться лекції на теми:

 • Превентивне лікування в традиційній китайській медицині та громадське здоров’я. Професор Чжен Гуйсень
 • Цінність і перспективи традиційної китайської медицини в сучасному суспільстві. Професори Ван Сяорон, Хань Тао та Ду Сяочжен

27 травня 2019 р. відбудеться відкриття філіалу Інституту Конфуція  (Центру китайської мови) в НМУ.

Запрошуємо всіх зацікавлених, викладачів та співробітників, аспірантів, клінічних ординаторів, інтернів та студентів НМУ.

Оголошення про вибори ректора НМУ імені О.О. Богомольця 30 травня 2019 року