НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

27 ТРАВНЯ В ОНЛАЙН-РЕЖИМІ ВІДБУДЕТЬСЯ ІІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ МЕДИКО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА СОЦІАЛЬНОЇ АДАПТАЦІЇ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ»

27 травня 2020 року о 10.00 розпочнеться  ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми медико-психологічної реабілітації та соціальної адаптації учасників бойових дій»

 

У програмі конференції заплановано проведення круглого столу “Психічне здоров’я в умовах пандемії COVID-19:
виклики психологічним службам”.
Початок дискусії о 14.00

посилання ZOOM

ZOOM

https://us02web.zoom.us/j/89146514413

Ідентифікатор конференції: 891 4651 4413

Кафедра загальної і медичної психології

 

Про реєстр грантових заявок НМУ імені О.О.Богомольця

22 та 23 травня 2020 року о 10.00 почне свою роботу Форум «Інфекції в практичній діяльності первинної та вторинної ланок»

Головна платформа лікарів accemedin.com спільно з  НМУ імені О.О. Богомольця, іншими закладами вищої освіти та академіями післядипломної освіти проводить найбільший та наймасштабніший захід у режимі онлайн.

22 та 23 травня 2020 року о 10.00 почне свою роботу

Форум «Інфекції в практичній діяльності первинної та вторинної ланок».

Понад 100 спікерів з усієї України виступлять на цьому заході з актуальними доповідями на теми найнебезпечніших інфекцій: COVID-19, H1N1, ВІЛ та інших.

Понад 150 годин актуальної інформації, які будуть доступні в режимі реального часу та в записі протягом 30 днів після трансляції.

В рамках форуму будуть проходити 4 конференції. Детальніше про форум –https://www.landing.accemedin.com/forum

Запрошуємо до участі!

Оголошено прийом заявок для участі у конкурсі проєктів наукових досліджень і розробок “Підтримка досліджень провідних та молодих учених”

Міністерство охорони здоров’я України інформує, що прийом заявок для участі у конкурсі проєктів наукових досліджень і розробок “Підтримка досліджень провідних та молодих учених” Національного фонду досліджень України розпочинається 21 травня і закінчується 26 червня 2020 року.

 

Детальну інформацію можна отримати за посиланням:

https://bit.ly/2X1PJqE

 

Національним фондом досліджень України оголошений конкурс наукових і науково-технічних проєктів «Наука для безпеки людини та суспільства»

Міністерство охорони здоров’я України інформує, що Національним фондом досліджень України оголошений конкурс наукових і науково-технічних проєктів «Наука для безпеки людини та суспільства».

 

Детальну інформацію можна отримати за посиланням:

https://bit.ly/2Lvkejb

 

 

28-29 квітня кафедра загальної практики (сімейної медицини) проводить онлайн-тренінг для лікарів «Мистецтво лікування»

Кафедра загальної практики (сімейної медицини) запрошує взяти участь в онлайн-тренінгу для лікарів “Мистецтво Лікування: післядипломний курс професійного вдосконалення”, який відбудеться 28 та 29 квітня з 9.00 до 17.30.

Тренінг розраховано на лікарів, інтернів терапевтичних спеціальностей, студентів старших курсів.

Реєстрація та участь безкоштовні за посиланням: www.bit.ly/ml-cherkasy20

Інформація та місце проведення за посиланням: www.apam.org.ua

Після закінчення тренінгу на слухачів чекає незвичайний онлайн-концерт  «Підтримай медиків», який відбуватиметься не в заповненому слухачами залі, а у квартирі звичайної київської багатоповерхівки. На домашньому піаніно для вас і всіх медичних працівників гратимуть відомі музиканти, професори Національної музичної академії України імені Петра Чайковського, народний артист України Юрій Кот і заслужена діячка мистецтв України Ірина Алексійчук.

 

ПРОГРАМА ТРЕНІНГУ

 

Прес-центр за матеріалами кафедри загальної практики (сімейної медицини)

23-24 КВІТНЯ КАФЕДРА ПЕДІАТРІЇ № 4 ПРОВЕДЕ ОНЛАЙН НАУКОВО-ПРАКТИЧНУ КОНФЕРЕНЦІЮ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ

23-24 квітня 2020 року кафедра педіатрії №4 запрошує взяти участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю в дистанційному режимі на тему «Міждисциплінарні підходи до діагностики та лікування дитячих хвороб».

 Деталі за посиланням:
http://pediatrics.kiev.ua/4.1.html

ІV Універсіада з клінічної фармакології відбудеться 22-23 квітня 2020 р. у дистанційному режимі

Інформаційний лист
Шановні студенти, колеги, друзі!

ІV Універсіада з клінічної фармакології відбудеться 22-23 квітня 2020 р. у дистанційному режимі.

Для участі в Універсіаді потрібно зареєструватись за посиланням: https://bit.ly/2RlhTe8

В рамках Універсіади буде проведена олімпіада з клінічної фармакології та науково-практична конференція студентів та молодих вчених з актуальних проблем клінічної фармакології, клінічної фармації та фармакотерапії.

 

Олімпіада передбачає індивідуальні конкурсні письмові завдання з клінічної фармакокінетики, клінічної фармакодинаміки, взаємодії лікарських засобів, небажаних побічних реакцій на лікарські засоби, персоналізованої фармакотерапії серцево-судинних захворювань, захворювань дихальної системи, шлунково-кишкового тракту, раціональної антибіотикотерапії.

На І етапі конкурсне випробування включає тест із 40 тестових завдань (тривалість тесту 20 хв). Початок тесту 22.04.2020 о 16.00. З переліком тестових завдань можна ознайомитись за посиланням: https://bit.ly/3e6wzaM

На ІІ етапі (будуть запрошені 10% кращих за результатами тесту) учасники будуть розв’язувати 3 ситуаційні задачі. Початок випробування 23.04.2020 о 16.00. Тривалість випробування 20 хв. Перелік ситуаційних задач наведено за посиланням: https://bit.ly/2yQ2iwZ

 

Науково-практична конференція студентів та молодих вчених з актуальних проблем клінічної фармакології, клінічної фармації та фармакотерапії буде проходити 23.04.2020. Початок о 9.00. Для участі у конференції треба до 17.04.2020 надіслати заявку на доповідь на email innasytnik10@gmail.com за такою формою:

Назва доповіді

ПІБ доповідача (повністю). Назва закладу вищої освіти. Місто. Країна. Email.

 

Переможців Універсіади визначатимуть за сумарною кількістю балів, набраними за визначеними журі критеріями. Учасники Універсіади отримають сертифікати, переможці – дипломи переможців та почесні призи.

 

Оргкомітет
Кафедра клінічної фармакології та клінічної фармації Національного медичного університету імені О.О. Богомольця http://clpharm.cc.ua/

ДОСТУП ДО РЕСУРСУ ACCESS MEDICINE

НМУ імені О.О. Богомольця отримав безкоштовний доступ до бази даних Access Medicine (видавництво McGraw-Hill).

Access Medicine є однією із найбільших баз даних з медицини, яка містить:

 • 120 електронних книг з медичних наук;
 • інформацію про засоби діагностики;
 • навчальні матеріали;
 • базу лікарських засобів;
 • мультимедійні презентації;
 • клінічні випадки;
 • приклади комунікації лікаря з пацієнтом.

Доступ до ресурсу Access Medicine здійснюється з 08.04.2020 по 31.05.2020.

Для отримання доступу до ресурсу пишіть на е-поштуlibrary@nmu.ua.

Контактна особа: ІлляТрегуб, тел. (050) 916-66-50.

 

Прес-центр за матеріалами бібліотеки НМУ

 

Грантова можливість для освітян Національного медичного університету імені О.О. Богомольця під час карантину

 

24 січня 2020 року стартував V конкурс проєкту «Scholarship в Україні» для студентів ЗВО. Організатором та ініціатором проєкту є компанія CyberShark.

Грантовий бюджет конкурсу – 63 000 грн. Буде 3 переможці, які отримають головний приз  – 15 000 гривень. Грант можна буде використати:

 • на додаткові навчальні курси;
 • на навчання в ЗВО України, але якщо вартість перевищує розмір гранту, різницю студент оплачує самостійно.

Студенти, які займуть 2гі і 3ті місця, будуть нагороджені цінними матеріальними призами.

Тематика конкурсних робіт була обрана в економічному напрямку:

 1. «Бізнес ідеї і стартапи: що я можу реалізувати вже сьогодні?» https://reono.ua/grant
  2. «Кешбек сервіси як наступний етап розвитку електронної комерції в Україні і світі» https://smarty.sale/ua/uk/grant
  3. «Важливість малого і середнього бізнесу для економічного зростання малих і середніх міст України» https://okacredit.ua/grant

Участь в конкурсі можуть взяти громадяни України, всі бажаючі студенти 2-5 курсу (в тому числі магістри) незалежно від форми навчання, студенти на контрактній та бюджетній основі.

Головна вимога до студента – написати статтю аналітичного характеру, яка раніше  ніде не була опублікована. Обсяг роботи – від 1000 до 3000 слів. Дозволяється використовувати як українську, так і російську мову. Особливі вимоги пред’являються до змісту і унікальності статті, всі тексти перевіряються на антиплагіат.

Прийом заявок та робіт – з 24.01 по 17.05.2020 року.

З результатами минулих конкурсів та їх переможцями можна ознайомитися на сайті: https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/

Контакти для зв’язку

тел.: +38067 622 62 82
e-mail: grant@scholarship.in.ua