НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Педіатрія

ПЕДІАТРІЯ – МОЯ МАЙБУТНЯ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ!

 

Дорогі вступники!

 

«Педіатрія для мене – це не просто слово. Це величезні можливості й не менша відповідальність. Від якості підготовки майбутнього педіатра залежить не тільки успіх лікування, але й життя маленького пацієнта. Хороший педіатр допомагає підтримувати здоров’я дитини, яке буде з нею все її подальше життя. Педіатрія – це мистецтво. Саме тому я з кожним днем все сильніше розумію, що обрав правильний шлях у житті. Педіатр – це не спеціальність, це – поклик душі» – найбільш поширений відгук серед студентів-педіатрів Національного медичного університету  імені О.О. Богомольця.

«Лікування дитини» – так дослівно перекладається з грецької мови педіатрія. Ця наука вивчає період зростання і розвитку дитини, причини та механізми розвитку хвороби дітей та підлітків, їх лікування й профілактику.

Педіатр – це перший лікар в житті людини, тому що дитина відразу після народження потрапляє під пильний погляд лікаря неонатолога, а через декілька днів і аж до 18 років її супроводжує лікар-педіатр.

Це унікальна медична спеціальність, в основі якої лежить профілактичний напрям –лікар-педіатр має спостерігати і зробити так, щоб дитина не хворіла.

Педіатрія вивчає дитячі хвороби, анатомію і фізіологію дитячого організму, розробляє способи лікування й профілактики. Сучасна педіатрія включає в себе безліч напрямків: дитяча хірургія, кардіологія, гематологія, онкологія, гастроентерологія, ендокринологія, неврологія, нефрологія, офтальмологія, отоларингологія, дитячі інфекційні хвороби та ін. В обов’язки педіатра входить профілактика, вакцинація, діагностика та лікування різноманітної патології. Педіатри працюють з пацієнтами різних вікових груп. Зокрема, неонатологи – це лікарі, які займаються виключно новонародженими, тобто малюками до 28 днів. Інші педіатри спеціалізуються на лікуванні дітей старше й підлітків.

Якщо Ваш вибір впав на надзвичайно світлу й неймовірно важливу спеціальність, котра забезпечує здоров’я тим, кому ще важко самому про нього подбати – дітям запрошуємо здобути її в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця на медичному факультеті №3 (педіатричному), на якому навчаються студенти за спеціальністю «Педіатрія».

З 2019 року в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця здійснюється вступ на 2-й курс медичного факультету №3 для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістра за  спеціальністю «Педіатрія» випускників ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації медичного профілю, які вже здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста  за спеціальностями «Лікувальна справа» та «Сестринська справа».

Наш факультет сягає корінням у далекий 1930 рік, коли в Київському медичному інституті було засновано факультет охорони материнства та дитинства. З 1934 року факультет перейменовано  в педіатричний. У листопаді 2020 року ми будемо відзначати своє 90-річчя.

За час свого існування факультет має неймовірні досягнення, про що свідчить кількість та потужність як клінічних кафедр, так і професорсько-викладацького складу. На факультеті навчається більше 1000 студентів, а всього з часу заснування підготовлено більш як 15000 лікарів.

Наші студенти мають активну свідому життєву позицію, займаються науковою, громадською, волонтерською, просвітницькою діяльністю. Захоплюються спортом, мистецтвом, театром, живописом, музикою, фотографією.

Сподіваємось, що саме Ви будете гордістю нашого Факультету, Університету, а у майбутньому і всієї Медицини України та Світу.

Бажаємо Вам успіху та наснаги!

Більше про наш факультет та спеціальність педіатрія ви зможете дізнатися на:

Facebook: https://www.facebook.com/tretiymedichniy/

Instagram: https://www.instagram.com/med3pediatricians/

Telegram: t.me/med3pediatricians

Електронна адреса: med3nmu@gmail.com

Місце знаходження: м. Київ, пр. Перемоги №34, НМУ імені О.О. Богомольця, морфологічний корпус, деканат медичного факультету №3 – педіатричного, кабінети №221, № 222, №203. Телефон 044-456-56-25.

 

Педіатр- перший лікар в житті людини – будь Першим!!!!

Деканат медичного факультету №3 -педіатричного

 

Дивитись презентацію: Педіатрія – моя майбутня спеціальність

Дивитись презентацію: Від медсестри до лікаря!