Випускники кафедри отоларингології успішно склали підсумковий іспит
Інтерни другого року навчання Національного медичного університету імені О.О. Богомольця за спеціальністю «Отоларингологія» пройшли завершальну атестацію на визначення професійних знань і компетентностей. Вони успішно склали підсумковий іспит на клінічній базі кафедри оториноларингології у КНП «Свято-Михайлівська клінічна лікарня в м. Києві».
Іспит складався з теоретичної та практичної частин. У межах теоретичної частини лікарі-інтерни відповідали на запитання щодо захворювань вуха, патології носа і приносових пазух, захворювань глотки та гортані, пухлин та інфекційних гранульом ЛОР-органів, а також невідкладних станів в отоларингології. Під час відпрацювання практичних навичок кожен з лікарів-інтернів пройшов чотири станції: ендоскопія носової порожнини, отоскопія, конікотомія та видалення стороннього тіла гортані.
Дії лікарів-інтернів оцінювала атестаційна екзаменаційна комісія, яку очолив перший проректор НМУ імені О.О. Богомольця з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професор Олександр Науменко. До складу комісії увійшли завідувач кафедри отоларингології, доцент Максим Тарасенко, професорка кафедри Юлія Дєєва та весь викладацький склад.
Усі лікарі-інтерни успішно склали іспит. Вітаючи випускників, Олександр Науменко наголосив, що завершення інтернатури – це перший, але надзвичайно важливий етап у їхній майбутній лікарській карʼєрі і побажав кожному успіхів у самостійній клінічній практиці.
За інформацією кафедри оториноларингології


