Інтерни-стоматологи завершили атестаційну програму підготовки

Підсумкова атестація лікарів-інтернів зі спеціальності «Стоматологія» завершилася в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця. До випробування були допущені лікарі-інтерни, які повною мірою виконали програму підготовки та успішно склали ліцензійний інтегрований іспит «Крок 3». За результатами здобувачам присвоєно кваліфікацію «лікар-спеціаліст».
Підготовка до атестації відбувалася в кілька етапів. Зокрема, освітня частина проходила у Стоматологічному медичному центрі Університетської клініки, яку обрали більшість лікарів-інтернів. Упродовж трьох місяців майбутні стоматологи навчалися на кафедрах Навчально-наукового інституту стоматології НМУ, оволодівали спеціальністю під керівництвом досвідчених викладачів. Практична частина відбувалася в закладах охорони здоров’я комунальної, державної та приватної форм власності, які визначені МОЗ України базами стажування інтернів.
У заході з контролю здобутих знань взяли участь проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи, професор Олександр Канюра та директорка Інституту післядипломної освіти, доцентка Наталія Гребень. До складу атестаційної комісії увійшли директор Навчально-наукового інституту стоматології, професор Андрій Копчак, його заступники – професори Наталія Біденко та Валерій Філоненко, а також доцентка Альона Мельник, завідувачі профільних кафедр, професори Юлія Коленко, Тетяна Костюк, Андрій Прощенко, Олександр Савичук, Олена Астапенко, Юрій Чепурний, Зінаїда Жегулович, Олена Остапко, Ольга Коваль та провідні викладачі Інституту.
Оцінюючи результати атестації, провідні викладачі зазначили, що здобувачі вищої освіти продемонстрували високий рівень фахової підготовки та готовність до самостійної професійної діяльності із надання стоматологічної допомоги.
За інформацією Навчально-наукового інституту стоматології


