Інтерни-акушери-гінекологи успішно завершили атестацію

26.06.2026

Підсумкова атестація лікарів-інтернів зі спеціальності «Акушерство та гінекологія» завершилася в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця. Екзаменаційне випробування проводилося у КНП «Перинатальний центр міста Києва», що є клінічною базою кафедри госпітального акушерства і гінекології та післядипломної освіти.

Під час атестації лікарі-інтерни продемонстрували здобуті знання та практичні навички на 10 клінічних станціях, робота на яких охоплювала актуальні питання акушерства, гінекології та невідкладних станів. Зокрема, низка завдань включала вирішення таких практичних задач: зовнішній акушерський поворот при тазовому передлежанні плода, клінічно вузький таз, виконання алгоритмів дій при перенесенні ембріонів, первинній реанімації новонародженого, а також надання первинної допомоги при гендерно зумовленому насильстві, протокол серцево-легеневої реанімації жінки, ведення прееклампсії та еклампсії, надання допомоги при матковій тахісистолії, гострому животі у гінекології та субмукозній лейоміомі матки, що народжується.

Проведення атестації у такому форматі дозволило оцінити рівень теоретичних знань, сформованих клінічних компетентностей та практичних навичок, необхідних для  самостійної професійної діяльності.

Вітаємо лікарів-інтернів з успішним завершенням навчання та бажаємо подальших професійних здобутків, професійного зростання й успіхів у лікарській практиці!

За інформацією кафедри госпітального акушерства і гінекології та післядипломної освіти