НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Студентам запропонували тимчасово переселитися в інші гуртожитки до відновлення теплопостачання

22.11.2022

Адміністрація Національного медичного університету імені О.О. Богомольця зустрілася із студентським активом щодо відсутності опалення в гуртожитках №3, №4, №5 та №6 по вул. полковника Шутова. Обслуговуюча компанія обіцяє відновити опалення найближчим часом. До цього часу студентам запропонували 2 варіанти вирішення житлового питанняможна перейти на онлайн або змішаний формат навчання, або ж тимчасово переселитися до іншого гуртожитку.

На зустрічі були присутні перший проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти Олександр Науменко, проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи Олександр Канюра, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олег Власенко, заступник ректора з господарських питань Юрій Богдан, декан медичного факультету №1 Володимир Мельник, декан медичного факультету №2 Руслан Цимбалюк, декан фармацевтичного факультету Тетяна Рева, декан стоматологічного факультету Наталія Біденко, декан медико-психологічного факультету Мирослава Філоненко, коменданти гуртожитків і студентський актив.

За останньою інформацією, обслуговуюча компанія обіцяє відновити опалення 28 листопада. До моменту відновлення теплопостачання студенти можуть за власним бажанням тимчасово переселитись у гуртожиток НМУ, де є опалення. Доступ до кімнат у студентів залишатиметься.

Як інформувалося раніше, у зв’язку із невиконанням ДП «Виробниче об’єднання «Київприлад» своїх зобов’язань за Договором у гуртожитках відсутнє теплопостачання. Наразі вирішення даного питання відбувається шляхом перемовин з Державним космічним агентством України, як засновником «Київприлад», та висуванням претензій підприємству, а також через звернення до Кабінету Міністрів України з проханням вплинути на ситуацію.

 

Пресцентр НМУ