ПОРТУГАЛІЯ ВІТАЄ ГИРЬОВИКІВ УКРАЇНИ

25.05.2016

11-16 травня 2016 року у м. Порту (Португалія) відбувся чемпіонат Європи з гирьового спорту серед чоловіків, жінок, юніорів  і ветеранів та 6-й чемпіонат світу з гирьового спорту серед студентів.

У змаганнях взяли участь 135 спортсменів з 14 країн. До складу спортивної делегації України входили 40 осіб – спортсмени, тренери, судді. Змагання проводились відповідно до Календарного плану спортивних заходів Міжнародної федерації гирьового спорту. В процесі змагань відбулася зустріч спортивної делегації  Федерації гирьового спорту України з керівником Консульства України в м.Порту Геннадієм Роговцем, який привітав спортсменів і побажав їм успіхів у змаганнях.

Перше місце в чемпіонаті Європи  посіла збірна команда України, на другому місці потужна команда Італії і третє місце вибороли спортсмени Ізраїлю. Серед студентів командні місця розподілились аналогічно.

В особистому заліку успішно виступили студенти НМУ імені О.О.Богомольця, які займаються в атлетичному клубі НМУ «Тонус». Юлія Линник (медичний ф-т №2) отримала золоту медаль у ваговій категорії до 60 кг, Андрій Шматко (медичний ф-т №3) виборов бронзову медаль у ваговій категорії до 65 кг.

Слід також відзначити спортсменів, які займаються в атлетичному клубі НМУ «Тонус»: Василь Семенець став чемпіоном Європи серед ветеранів, а Віктор Івахненко отримав «золото» у змаганнях серед юніорів і студентів.