ЛЕКЦІЯ АМЕРИКАНСЬКОГО ХІРУРГА, ПРОФЕСОРА ХЕНРІКА КЕЛЕТА

10.05.2018

За запрошенням кафедри загальної хірургії №2 з 14 по 16 травня 2018 року в місті Києві буде перебувати з робочим візитом професор Хенрік Келет (Henrik Kehlet), лауреат премії American Society of Anesthesiologists в 2014 за кращу наукову роботу. Професор Келет є видатним світовим вченим, самим відомим в світі хірургом серед анестезіологів завдяки своїм науковим роботам в галузі хірургічної патофізіології. Він є автором більш ніж 950 наукових статей, присвячених хірургічній патофізіології, фізіології та фармакотерапії гострого болю, регіональній анестезії та аналгезії, хірургії швидкого відновлення. Його роботи цитувались більше тисячі разів та на сьогодні його індекс Гірша становить 80. Є лауреатом численних премій та відзнак, в тому числі Royal College of Anaesthetists of Great Britain та American College of Surgeons and American Surgical Association. Професор Келет сьогодні відвідує медичні університети по всьому світу з лекціями та презентацією власних наукових досліджень. Він погодився прочитати дві лекції, присвячені впровадженню принципів “fast-track” в хірургії, для студентів та співробітників Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, а також лікарів міста Києва.

Лекція для лікарів та викладачів кафедр університету відбудеться 15 травня 2018 року з 10:30 до 13:30 в аудиторії №1 Морфологічного корпусу.

Лекція для студентів буде проходити 16 травня 2018 року з 10:30 до 13:30 в аудиторії №2 Санітарно-гігієнічного корпусу.

Приходьте! Це унікальна можливість отримати нові знання від провідного спеціаліста світового рівня та в подальшому впровадити їх у практичну діяльність!