ПІЛЬГОВІ КАТЕГОРІЇ ВСТУПНИКІВ

2024

Пільгові категорії вступників, які вступають за результатами співбесіди замість НМТ можуть подати заяву для вступу до НМУ:

з 3 липня до 18:00 год 10 липня – для вступу на бюджет;

з 3 липня до 18:00 год 25 липня – для вступу виключно на контракт.

Заява подається в електронній формі через особистий кабінет вступника.

Категорії вступників, які мають пільги для вступу та особливості їх участі у вступній кампанії передбачені Правилами прийому до НМУ, зокрема розділом VIII Спеціальні умови участі у вступній кампанії, де зазначені види пільгових категорій та особливості їх вступу.

Звертаємо вашу увагу, що абітурієнтам, які мають право вступати на основі пільги, необхідно виконати наступні етапи для вступу.

Етап 1. Обрати навчальний заклад.

Етап 2. Зареєструвати електронний кабінет вступника та завантажити необхідні документи (для подання заяв в електронній формі вступник реєструє особистий електронний кабінет в ЄДЕБО на вебсайті за адресою https://vstup.edbo.gov.ua).

Етап 3. Особа, яка має підстави для спеціальних умов участі у вступній кампанії, у разі недоступності в державних реєстрах відповідних документів до подання першої заяви має звернутись до Приймальної комісії НМУ імені О.О. Богомольця (особисто або електронною поштою (pknmu@nmu.ua з поміткою «ПІЛЬГА», або «ОЦ» – освітній центр для абітурієнтів які проживають на територіях, де неможливо забезпечити виконання стандартів освіти України та/або стабільний освітній процес ) та надати документи, що підтверджують указане право, для створення в ЄДЕБО картки фізичної особи та завантаження сканованих копій цих документів.

Для перегляду документів, що підтверджують пільгу перейдіть за посиланням – Документи, що підтверджують пільгу.

Адреса Освітнього центру Приймальної комісії: м. Київ, проспект Берестейський (Перемоги), 34, морфологічний корпус, кабінет 230.

Тел.:  (044) 454-49-00, (044) 454-49-83, (044) 456-01-69.

Етап 4. Подати заяву у вказані вище терміни для вступу на обрану спеціальність через власний електронний кабінет.

Етап 5. Скласти вступні випробування (співбесіду) у терміни, передбачені Графіком вступних випробувань. співбесіди та творчі конкурси для вступу за всіма джерелами фінансування проводяться в декілька потоків включно з 08 по 19 липня, для вступу виключно на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб – до 31 липня;

Наступні етапи та їх терміни – рейтингування, виконання умов вступу та зарахування відповідають зазначеним в інфографіці для вступників, залежно від попередньо здобутого рівня освіти, на основі якого здійснюється вступ.