ПІЛЬГОВІ КАТЕГОРІЇ ВСТУПНИКІВ

Приймальна комісія НМУ розпочинає прийом документів від пільгових категорій вступників для участі у вступних випробуваннях (співбесідах).

Пільгові категорії вступників можуть подати заяву для вступу до НМУ:

з 3 липня до 18:00 год 10 липня – для вступу на бюджет;

з 3 липня до 18:00 год 27 липня – для вступу на контракт.

Заява подається в електронній формі через особистий кабінет вступника.

Категорії вступників, які мають пільги для вступу та особливості їх участі у вступній кампанії передбачені Правилами прийому до НМУ, зокрема розділом VIII Спеціальні умови участі у вступній кампанії, де зазначені види пільгових категорій та особливості їх вступу.

Звертаємо вашу увагу, що абітурієнтам, які мають право вступати на основі пільги, необхідно виконати наступні етапи для вступу.

Етап 1. Обрати навчальний заклад.

Етап 2. Зареєструвати електронний кабінет вступника та завантажити необхідні документи (для подання заяв в електронній формі вступник реєструє особистий електронний кабінет в ЄДЕБО на вебсайті за адресою https://vstup.edbo.gov.ua).

Етап 3. Звернутися до Приймальної комісії НМУ і подати документ, що підтверджує пільгу відповідної категорії вступника для завантаження їх в ЄДЕБО. Для перегляду документів, що підтверджують пільгу перейдіть за посиланням – Документи, що підтверджують пільгу.

Вступник має звернутися особисто або в електронній формі на адресу pknmu@nmu.ua помітка «ОЦ».

Адреса Освітнього центру Приймальної комісії: м. Київ, проспект Берестейський (Перемоги), 34, морфологічний корпус, кабінет 230.

Тел.:  (044) 454-49-00, 454-49-83.

Етап 4. Подати заяву у вказані вище терміни для вступу на обрану спеціальність через власний електронний кабінет.

Етап 5. Скласти вступні випробування (співбесіду) у терміни, передбачені Графіком вступних випробувань.

Наступні етапи та їх терміни – рейтингування, виконання умов вступу та зарахування відповідають зазначеним в інфографіці для вступників, залежно від попередньо здобутого рівня освіти, на основі якого здійснюється вступ.