ЗАСІДАННЯ СЕКЦІЇ “ПСИХІАТРІЯ ТА НАРКОЛОГІЯ” В РАМКАХ КВІТНЕВОЇ СЕСІЇ
12 квітня 2017 року на кафедрі психіатрії та наркології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця відбулося засідання секції «Психіатрія та наркологія» в рамках Квітневої студентської наукової сесії.
Студенти представили 13 доповідей.
Журі у складі завідувача кафедри, професора О.К. Напрєєнка, професора Н.А. Дзеружинської, доцента П.Ю. Дупленка, студентів – гуртківців І.В. Бебік (медичний факультет № 2, 6 курс) та Д.О. Писанця (МПФ 6 курс) визначила переможців:
І місце – М.Ю. Нестерук (медичний факультет № 2, 5 курс)
ІІ місце – М.В. Горовцева(медичний факультет № 1, 6 курс), О.С. Чижевська (медичний факультет № 2, 5 курс), Є.Ю. Кекконен (медичний факультет № 2, 4 курс)
ІІІ місце – М.С. Демірська (медичний факультет № 1, 2 курс), О.О. Кузьміна (Шарган) (медичний факультет № 1, 5 курс), Р.Г. Долинський (медичний факультет № 1, 4 курс), М.М. Карманова (медичний факультет № 2, 4 курс).
Кафедра психіатрії та наркології
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/04/lal6Y743E-4.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/04/DtZxbI5WuYc.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/04/o9Crr4_D2Nc.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/04/ognsWFtDaQs.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/04/PdRFTg4Y2HE.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/04/Sxud221urLE.jpg)