ВІДБУВСЯ ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ НМУ ІЗ СТРІТБОЛУ
Цими вихідними відбувся традиційний відкритий чемпіонат НМУ із стрітболу, в якому взяли участь баскетбольні команди із Київського національного університету будівництва і архітектури, Національного авіаційного університету, Національного університету «Києво-Могилянська академія», Київського медичного університету та Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. Частина цих навчальних закладів, серед яких і наш Університет, виставили на турнір по дві команди.
Стрітбол, як відомо, відрізняється від звичного баскетболу кількістю гравців та зоною гри – половиною баскетбольного ігрового поля з єдиним кільцем, тому одночасно на спортивному майданчику боролися за перемогу чотири команди. Це створювало неймовірну атмосферу, враховуючи те, що в спортивному комплексі НМУ знаходилися не лише баскетболісти, а й їхні вболівальники. Так, прийшла підтримати команду нашого Університету заступник декана медичного факультету №3 Катерина Варуха. Окрасою чемпіонату став виступ вихованців доцента кафедри фізичного виховання і здоров’я Лариси Пустулякової групи Medikal Cheerleadi Team.
Протягом кількох годин точилася запекла боротьба за вихід до фіналу. Уже в першому поєдинку перемогу отримали баскетболісти команди НМУ капітана Максима Шевченка. Із кожною наступною грою спортивне протистояння ставало складнішим для баскетболістів, зате цікавим для вболівальників. Часто доля поєдинків вирішувалася у додатковий час. До фіналу дійшли найсильніші – баскетболісти НМУ імені О.О. Богомольця та НАУ. У вирішальному поєдинку наша команда поступилася «авіаторам», програвши з мінімальним рахунком в один м’яч.
Нагороди переможцям вручив старший викладач кафедри фізичного виховання і здоров’я, тренер баскетбольної збірної НМУ Микола Задорожний. Відтак, перше місце посіла команда НАУ, другими стали баскетболісти нашого Університету, третю сходинку чемпіонату посіли спортсмени Київського медичного університету.
За інформацією кафедри фізичного виховання і здоров’я
![](/wp-content/uploads/2022/11/IMG_9060.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/11/IMG_9085.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/11/IMG_9115.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/11/IMG_9124.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/11/IMG_9149.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/11/IMG_9153.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/11/IMG_9168.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/11/IMG_9185.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/11/IMG_9196.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/11/IMG_9233.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/11/IMG_9254.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/11/IMG_9255.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/11/IMG_9256.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/11/IMG_9280.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/11/IMG_9299.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/11/IMG_9300.jpg)