ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ НМУ
1 грудня відбулося засідання Вченої ради Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, на якому затвердили отримання наукових ступенів і присвоєння вчених звань, ухвалили створення кафедри нефрології та екстракорпоральних технологій Інституту післядипломної освіти, запуск функціонування об’єднаного Симуляційного центру, оптимізацію роботи медичного факультету №4 та структуризацію Інституту гігієни та екології відповідно до державної політики євроінтеграції в охороні здоров’я.
У засіданні взяли участь ректор НМУ Юрій Кучин, перший проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти Олександр Науменко, проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи Олександр Канюра, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олег Власенко, проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та європейської інтеграції Рімма Скрипник, проректор з наукової роботи та інновацій Сергій Земсков, проректор з економічних питань Володимир Титикало й інші члени Вченої ради.
Одним з головних питань засідання стало ухвалення проєкту створення об’єднаного Симуляційного центру, як окремої інституції, що інтегрує вже існуючі підрозділи в єдину структуру. В цьому питанні досягнуто домовленостей про співпрацю з медичними університетами Варшави та Любліну.
До блоку структурних трансформацій Університету додалися оптимізація роботи медичного факультету №4, структуризація Інституту гігієни та екології, відповідно до державної політики євроінтеграції в охороні здоров’я, а також створення кафедри нефрології та екстракорпоральних технологій Інституту післядипломної освіти.
«Маємо жити та працювати в тих умовах, що склалися, враховуючи виклики часу та невпинний розвиток медичної науки. В Університету є унікальний потенціал. Ми постійно працюємо, аби посилити наші сильні сторони, зокрема медико-профілактично школу. Адже НМУ – єдиний, хто має практичну базу, гідну конкуренції кращих закладів. Впевнений, що посилення цього напрямку дасть позитивні результати вже найближчим часом», – зазначив ректор Юрій Кучин.
На засіданні Вченої ради було схвалено присвоєння вченого звання «професор» Ользі Нішкумай, Тетяні Вежновець, Олені Астапенко й Юрію Чепурному; вченого звання «доцент» – Ользі Прощенко, Наталії Бондаренко, Любові Єльцовій, Тетяні Гладун, Ганні Трепет, Марині Тимченко, Ірині Воловик, Катерині Варусі, Івану Демченко, Віктору Радзієвському й Анатолію Мойсеєнко; вченого звання «старший дослідник» – Ользі Коршун. Прийняли і важливі рішення, запропоновані відділом аспірантури та докторантури, та погодили зміни в умовах підготовки здобувачів ступеня доктора філософії.
Також присутні проголовували за видачу дипломів доктора філософії за спеціальністю 222 «Медицина» Валентину Рогозинському й Ібрагіму Абдаллі та за спеціальністю 221 «Стоматологія» – Тамарі Вишемирській.
Варто зазначити, що знаковою подією стало присвоєння почесного звання «Doctor Honoris causa» – Почесний доктор Національного медичного університету імені О.О. Богомольця – голові Об’єднання університетських клінік Німеччини, директору Університетської клініки землі Шлезвіг-Гольштайн, доктору медицини, професору Йенсу Шольцу, як подяка за всебічну допомогу, яку ми постійно отримуємо від партнерів. Своєю чергою професор Йенс Шольц підготував емоційне відеозвернення в підтримку НМУ та всіх українців.
Окрім того, під час засідання ректор НМУ Юрій Кучин спільно з головою профкому співробітників Лілією Яременко вручили подяки від міського голови Києва та Подяки Вченої ради співробітникам Університету.
Пресцентр НМУ
![](/wp-content/uploads/2022/12/DSC_9865.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/DSC_9880.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/DSC_9890.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/DSC_9894.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/DSC_9895.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/DSC_9897.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/DSC_9903.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/DSC_9917.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/DSC_9930.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/DSC_9936.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/DSC_9944.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/DSC_9947.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/DSC_9953.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/DSC_9958.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/DSC_9966.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/DSC_9971.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/DSC_9980.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/DSC_9985.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/DSC_9988.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/ESC_0030.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/ESC_0035.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/ESC_0049.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/ESC_0066.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/ESC_0079.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/ESC_0086.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/ESC_0095.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/ESC_0134.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/ESC_0150.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/ESC_0160.jpg)