УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ ТА ІНТЕРНІВ НМУ В ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ З ІСТОРИЧНОГО СЕРЕДНЬОВІЧНОГО БОЮ
05.05.2017
29 квітня-1 травня 2017 року в Барселоні (Іспанія) бійці клубу “Кешиктен, що створений в НМУ в 2011 році, взяли участь у Чемпіонаті світу з історичного середньовічного бою. В складі Збірної України виступали два інтерни Інституту післядипломної освіти та випускники НМУ – Вознюк Валерій та Олександр Коровай і студент 5-го курсу медичного факультету №1 – Євген Пилипенко. В ході запеклих боїв, вперше за 8 років існування Чемпіонату, Збірна України виборола золоті медалі та стала Чемпіоном світу в номінаціі “21 на 21”. Капітан складу – інтерн НМУ Вознюк Валерій.
Щиро вітаємо переможців!
Кафедра фізичного виховання і здоров’я
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/05/IMG_5011.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/05/IMG_5013.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/05/IMG_5014.jpg)