ЦИФРОВЕ МАЙБУТНЄ СТОМАТОЛОГІЇ
17-18 вересня 2016 року представники стоматологічного факультету Національного медичного університету імені О.О. Богомольця взяли участь у роботі II Міжнародного симпозіуму цифрових технологій та естетичної стоматології, що проходив у Києві. Понад 70 студентів, лікарів-інтернів, аспірантів та викладачів отримали можливість прослухати лекції провідних фахівців цифрових технологій в ортопедичній, хірургічній, терапевтичній стоматології та ортодонтії, а також взяти участь у різноманітних майстер-класах, присвячених дентальній фотографії, внутрішньоротовому скануванню і отриманню цифрових відбитків зубних рядів, комп’ютерному моделюванню гармонійної посмішки тощо.
Стоматологія – дисципліна, яка завжди була пов’язана з матеріалознавством, складними технологіями і мала на меті не лише лікування захворювань щелепно-лицевої ділянки та відновлення її функції, але й повернення людині гармонійності обличчя, привабливості посмішки, саме тому сучасна стоматологія – це сплав естетики, мистецтва і високих технологій, що дозволяють мінімізувати рутинну роботу лікаря і зубного техніка. Учасники симпозіуму долучились до майбутнього цифрової стоматології і пересвідчились у її унікальних можливостях на сьогоднішній день. Співпраця Української асоціації цифрових стоматологічних технологій, яку на сьогодні очолює випускниця Національного медичного університету імені О.О. Богомольця Лариса Філіппенкова, і стоматологічного факультету НМУ передбачає і надалі участь студентів, інтернів, викладачів у заходах подібного рівня, а також організацію майстер-класів, демонстрацій, лекцій на базі факультету, що дозволить випускникам оволодівати новітніми технологіями, які так вражаюче розширяють горизонти спеціальності.
Деканат стоматологічного факультету
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2016/09/Digital_1-1.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2016/09/Digital_2.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2016/09/Digital_3.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2016/09/Digital_4.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2016/09/Digital_5.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2016/09/Digital_6.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2016/09/Digital_7.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2016/09/Digital_8.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2016/09/Digital_9-1.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2016/09/Digital_10.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2016/09/Digital_11.jpg)