Студентка НМУ стала призеркою чемпіонату України з плавання

08.05.2023

Спортсмени Національного медичного університету імені О.О. Богомольця беруть активну участь у змаганнях різного рангу. Серед тих, хто захищає спортивну честь Університету на міських, всеукраїнських і міжнародних чемпіонатах – студентка медичного факультету №2, плавчиня Євгенія Тимошенко. Минулого тижня вона взяла участь у двох турнірах, де стала призеркою, здобувши золоті та бронзові медалі.

Дві переможних золоті медалі талановита спортсменка здобула на ХVIII літній Універсіаді міста Києва з плавання. Тоді жіноча команда НМУ посіла друге місце.

А під час чемпіонату України з плавання, що відбувався з 4 по 7 травня у Броварах, Євгенія продемонструвала високу майстерність і волю до перемоги. На дистанціях 100 та 50 метрів вільним стилем вона здобула бронзові медалі.

Кафедра фізичного виховання і здоров’я вітає спортсменку з важливою перемогою і бажає нових спортивних досягнень!