СТУДЕНТКА НМУ ПОСІЛА ДРУГЕ МІСЦЕ НА ШАХОВОМУ ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ
З 24 по 26 січня 2020 року в місті Івано-Франківську проводився IV чемпіонат України з шахів серед вищих медичних навчальних закладів, в якому взяла участь команда НМУ імені О.О. Богомольця.
До складу збірної увійшли студенти Богдан Кіндій (3 курс медичного факультету №1), Цуй Юнь Кай (3 курс медичного факультету №4), Сатапаті Суня Сакта (3 курс медичного факультету №2).
У Чемпіонаті взяли участь 10 збірних з різних куточків України. Шахові баталії тривали протягом трьох днів і складалися з дев’яти турів, по три тури на день.
У загальнокомандному заліку наші шахісти посіли 4 місце, набравши на одне очко менше, ніж бронзовий призер чемпіонату.
Сатапаті Суня Сакта посіла друге місце серед спортсменів, що грають на другій шахівниці. Її було нагороджено кубком, медаллю і дипломом.
Бажаємо спортсменам подальших успіхів та перемог у змаганнях!
Прес-центр
![](/wp-content/uploads/2020/01/IMG_20200124_163652.jpg)
![](/wp-content/uploads/2020/01/IMG_20200126_111558.jpg)
![](/wp-content/uploads/2020/01/IMG_20200126_111613.jpg)
![](/wp-content/uploads/2020/01/IMG-1f30123f8bb0565918a44ec7f27301d7-V.jpg)
![](/wp-content/uploads/2020/01/IMG-48cd34a3246172a78420e1c2371c4c97-V.jpg)
![](/wp-content/uploads/2020/01/IMG-b61111cf6e39031824c4de3647ab1ab9-V.jpg)