НА КАФЕДРІ ЗАГАЛЬНОЇ ХІРУРГІЇ №1 ВІДБУВСЯ МАЙСТЕР-КЛАС З ВІДПРАЦЮВАННЯ ХІРУРГІЧНИХ ТА ТЕРАПЕВТИЧНИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ
27 квітня 2017 року студенти медичного факультету № 2 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця на базі студентського наукового гуртка кафедри загальної хірургії № 1 імені М.М. Дітеріхса провели перший майстер-клас по відпрацюванню практичних навичок з терапії, хірургії та сестринської практики з переліку міжнародного екзамену OSCE.
Засідання тривалістю 3 академічні години відвідали понад 160 студентів-третьокурсників. Для студентів продемонстрували алгоритми основних практичних навичок з метою підвищення якості підготовки студентів до екзамену OSCE. Усі матеріали, муляжі та обладнання були забезпечені кафедрою загальної хірургії № 1. Програма розширеного позапланового засідання СНГ була розроблена після попередньої обробки відеоматеріалів, присвячених підготовці до OSCE-1, що були відзняті кафедрою загальної хірургії № 1.
Кафедра загальної хірургії №1
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/04/01-17.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/04/02-14.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/04/03-11.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/04/04-11.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/04/05-7.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/04/07-4.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/04/IMG_0420.jpg)