До Міжнародного дня студентського спорту в НМУ провели турнір
З 2015 року 20 вересня вiдзначaють Мiжнарoдний день студентського спорту. Його проведення започатковано рішенням 38-ї сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО. В Україні через військову інтервенцію цей день відзначають з 2017. Попри воєнний стан цього року наш Унiверситет не залишився осторонь події: в НМУ імені О.О. Богомольця провели спортивні заходи для студентів.
Відтак, завідувач кафедри фiзичного виховання i здоров’я, професор Юрій Щербина прочитав для студентiв третього курсу фiзичної реабiлiтацiї лекцiю «Історичні аспекти розвитку студентського спорту в НМУ, Украiнi та свiтi».
А 23 вересня у спортивному комплексі НМУ завершився турнір з настільного тенісу, присвячений Міжнародному дню студентського спорту, що провела кафедра спільно із Студентською радою.
У змаганнях взяли участь 22 студенти з усiх факультетів медичного унiверситету. Головним суддею став старший викладач кафедри фізичного виховання i здоров’я Микола Задорожний. Перше мicце посiв студент медичного факультету №4 Володимир Федорук. На другому мicцi – представник медичного факультету №2 Гліб Шевченко. І третє мicце виборов Денис Яковенко з медичного факультету №2.
Переможців i призерів змагань нагородили пам’ятними дипломами i медалями. Пiд гучнi оплески нагородження провів декан медичного факультету №2, професор Руслан Цимбалюк.
Вітаємо учасників змагань!
Інформаційно-аналітичний відділ за інформацією кафедри фiзичного виховання i здоров’я
![](/wp-content/uploads/2022/09/IMG_2830.jpeg)
![](/wp-content/uploads/2022/09/IMG_2831.jpeg)
![](/wp-content/uploads/2022/09/IMG_2832.jpeg)
![](/wp-content/uploads/2022/09/IMG_2833.jpeg)