УРОЧИСТЕ НАГОРОДЖЕННЯ КОМАНД З ФУТЗАЛУ

24.04.2015

23 квітня 2015 року за результатами «Першості м. Києва серед команд ВНЗ» у сезоні 2014/2015 рр. у спортивному комплексі НТУУ «КПІ» відбулося урочисте нагородження команд з футзалу. Під час церемонії  збірна НМУ імені О.О. Богомольця була нагороджена медалями, грамотами та командним кубком за ІІІ місце.

Починаючи з листопада 2014 року збірна нашого університету з футзалу брала участь в турнірі. Вирішальним моментом всього сезону стала гра, яка відбулась 14 квітня 2015 р. в спортивному комплексі НТУУ «КПІ» з командою ВМУРОЛ «Україна». І саме ця гра потрапила за розкладом чемпіонату на останній тур.
Перед грою наші суперники мали невелику перевагу, а саме на одне очко випереджали нашу команду, тому їх влаштовувала й нічия. А для нашої збірної необхідна була тільки перемога. У вкрай напруженій грі, здавалося, фортуна на боці супротивника. Приблизно за 8 хвилин до завершення збірна медиків програвала 1:3. Але зібравши останні сили та жагу до перемоги команда НМУ зламала хід гри і за хвилину до фінального свистка вже вигравала 4:3. І на велику радість наших вболівальників та гравців фінальна сирена зафіксувала цю перемогу.
Таким чином ставши призерами чемпіонату наша збірна з футзалу потрапила до ліги найсильніших команд м. Києва.
Р.S. Окремо хотілося подякувати нашим студентам-медикам за те, що палко вболівали за збірну НМУ протягом всього навчального року!