4 грудня 2014 року у спорткомплексі НМУ імені О.О. Богомольця відбулися змагання з настільного тенісу «Кубок Профспілки медичних працівників м. Києва»

04.12.2014
У змаганнях брали участь близько 20 учасників, серед яких, окрім спортсменів НМУ, були також представники Київської міської клінічної лікарні №6, Київської міської клінічної лікарні №10, Київської міської лікарні швидкої медичної допомоги, Консультативно-діагностичного центру Голосіївського району м. Києва, «Центру первинної медико-санітарної допомоги №1» Голосіївського району м. Києва та “Головного бюро Судово-медичної експертизи МОЗ України”.
Збірну нашого університету представляли: Городецький Олександр (ФПЛЗСУ), який зайняв І місце, Петруньок Ірина (лікар-інтерн), посіла І місце сере дівчат, Вишневський Андрій (фармацевтичний факультет) зайняв ІІІ місце, Турлянська Анастасія (медичний факультет №2) також посіла ІІІ місце, Будзанівський Андрій (медичний факультет №2) та Соловей Микола (медичний факультет №3).
У загальному заліку команда НМУ імені О.О. Богомольця виборола почесне І місце. Вітаємо переможців!