МЕДИКИ ЗНОВУ СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ ФІНАЛЬНОГО ЕТАПУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ СПАРТАКІАДИ «ЗДОРОВИЙ КИЯНИН»

26.10.2014
24-26 жовтня 2014 року в м. Києві пройшли змагання фінальної частина Київської міської спартакіади «Здоровий киянин».
У цьому році в спартакіаді взяли участь понад 180 спортсменів з 9 команд: Київська міська профспілка працівників охорони здоров’я, Серійний завод «АНТОНОВ», Апарат ПАТ "Укртрансгаз", КИЇВЕНЕРГО, ПАТ "Київхліб", Київська міська філія ПАТ "Укртелеком", Український державний центр радіочастот, Міністерство соціальної політики України. Всі вони змагалися з наступних видів спорту: футзал, волейбол, настільний теніс, шахи, гирьовий спорт, армреслінг, легка атлетика та стрітбол.
Основу команди Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я склали студенти та викладачі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.
Представники нашого університету змагалися протягом 3-х днів. У перший день відбулися змагання зі стрітболу на території спортивного комплексу НМУ. В запеклій боротьбі у фінальному етапі столичної спартакіади переможцем турніру зі стрітболу стала команда Серійного заводу «АНТОНОВ». Друге місце посіла команда НМУ імені О.О. Богомольця у складі: Дмитренко Артем (медичний факультет №3), Гусєв Вадим (медичний факультет №2), Прокопович Владислав (стоматологічний факультет), Казьо Ярослав (стоматологічний факультет), тренер команди Макаревич В.Ю. (викладач кафедри фізичного виховання і здоров’я). Третє місце зайняли гравці з команди "Київенерго".
На другий день спартакіади змагання розпочались у легкоатлетичному манежі "Атлет".
Одним із видів спартакіади була «Королева спорту» – легка атлетика.
Активну участь в змаганнях взяли студенти НМУ імені О.О. Богомольця. Вони змагалися в наступних дисциплінах легкої атлетики:
дівчата – біг 60 м, 200 м, стрибок у довжину, естафетний біг 4х100;
юнаки – біг 100 м, 400 м, стрибок у довжину, естафетний біг 4х100.
Команда нашого університету у складі: Гарбовський Ігор (медичний факультет №4), Мороз Микола (медичний факультет №2), Олещенко Віталіна (медичний факультет №1), Сухоставська Вікторія (стоматологічний факультет), Рябко Вікторія (медичний факультет №3), тренер команди Ткачук О.Г. (викладач кафедри фізичного виховання і здоров’я), у запеклій боротьбі виборола перше загальнокомандне місце.
Чемпіонами та призерами в індивідуальних видах змагань стали представники НМУ імені О.О. Богомольця:
                     Мороз М. – ІІІ місце – стрибок у довжину, естафетний біг;
                     Олещенко В. – I місце – 200 м, II місце – 60 м, І місце – стрибок у довжину, естафетний біг;
                     Сухоставська В. – I місце – 60 м, естафетний біг;
                     Рябко В. – IІІ місце – стрибок у довжину;
Наступним видом змагань став гирьовий спорт, де брали участь 27 спортсменів із п’яти команд . Збірна команда НМУ із гирьового спорту зайняла перше загальнокомандне місце. Перше місце та абсолютний рекорд змагань виборов викладач кафедри фізичного виховання та здоров’я Ткачук Микола Іванович (у ваговій категорії до 90 кг). Другі місця у своїх вагових категоріях посіли студенти медичного факультету №4, а саме: Єфименко Роман (до 70 кг), Прівалов Максим (+90 кг) та Ігнатенко Олександр (до 90 кг). Тренер команди Щербина Ю.В. (професор кафедри фізичного виховання і здоров’я).
На змаганнях з армрестлінгу нашу збірну представили: Гулич Андрій (медичний факультет №1), Корчемний Іван (медичний факультет №4), Ясінський Андрій (медичний факультет №2), Прівалов Максим (медичний факультет №4) та Ткачук Микола (викладач кафедри фізичного виховання та здоров’я). У дуже напруженій боротьбі Гулич А. зайняв перше місце у ваговій категорії до 60 кг, Ткачук М. став бронзовим призером у ваговій категорії до 90 кг, Ясінський А. у ваговій категорії до 70 кг посів третє місце, що вивело нашу команду на третє загальнокомандне місце спартакіади.
У змаганнях з настільного тенісу команда медиків, до складу якої входила інтерн Олексійовець Ірина, посіла перше місце у важкій конкурентній боротьбі. Тренер Васько В.М. (викладач кафедри фізичного виховання і здоров’я).
Дуже цікавою видався турнір з волейболу. Всіма суддями була відмічена висока технічна підготовка команд. Перемогу святкувала команда медиків, до складу якої увійшли представники НМУ: Чумак Назар (ФПЛЗСУ), Аль-Зубаіді Хайтам (стоматологічний факультет), Орищенко Дмитро (ФПЛЗСУ), Андрусенко Ростислав, Маркін Микита, Кліменко Богдан (студенти медичного факультету №1), тренер Гичак К.В. (викладач кафедри фізичного виховання і здоров’я) другими стали гравці з команди «Укртрансгаз», третє місце виборола команда "Київенерго".
Підрахувавши очки з усіх видів програми судді виявили переможця фінального етапу Київської міської спартакіади "Здоровий Киянин" у 2014 році – команду Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я. Вітаємо наших переможців та призерів змагань!!!