31 травня 2014 року на честь святкування ДНЯ КИЄВА в столиці відбулися спортивні змагання з пляжного волейболу

01.06.2014
31 травня 2014 року на честь святкування ДНЯ КИЄВА в столиці відбулися спортивні змагання з пляжного волейболу серед чоловічих команд – «ІГРИ СПРАВЖНІХ КИЯН» у рамках програми Київської спартакіади «Здоровий киянин». Ігри відбувалися на спортивній базі «Буревестник», що знаходиться на Трухановому острові. Участь у змаганнях взяли збірні команди державних підприємств і установ, галузевих профспілок та організацій м. Києва. Всього у турнірі взяли участь дванадцять команд, серед яких була команда Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, у складі: Клименко Богдан (медичний факультет №1) та Самульов Олексій (медичний факультет №2), тренер команди Гичак К.В. (викладач кафедри фізичного виховання і здоров’я).
Змагання проводились за змішаною системою. Команда НМУ імені О.О. Богомольця виграла всі вісім ігор та посіла перше місце обігравши у фіналі команду КиївТрансГаз, яка, відповідно,  посіла друге місце. Усі призери були нагородженні медалями, почесними грамотами та кубками.