Змагання з настільного тенісу …

15.05.2014

15 травня 2014 року в спортивному комплексі НМУ імені О.О. Богомольця відбулися змагання з настільного тенісу, що відкрили V спартакіаду «Здоров’я» серед підприємств, установ та організацій, розташованих на території Шевченківського району м. Києва. Загалом до програми спартакіади входить 8 видів спорту, змагання з яких будуть проведені на спортивних базах різних установ району.
     В цьому турнірі взяли  участь представники 8 колективів Шевченківського району. За результатами ігор, чемпіонкою серед жінок стала студентка нашого Університету Наталія Гавриленко (медичний факультет №1), яка разом зі старшим викладачем кафедри фізичного виховання і здоров’я Юрієм Дмитровичем Чернявським посіли ІІІ місце в командному заліку. А І та ІІ командне місце розподілили між собою спортсмени спортивного клубу «Сокіл» та колективу НПУ імені М.П. Драгоманова.