12 квітня 2014 року в м. Києві на спортивній базі Республіканського училища фізичної культури, відбулися змагання з легкої атлетики …

14.04.2014
12 квітня 2014 року в м. Києві на спортивній базі Республіканського училища фізичної культури, відбулися змагання з легкої атлетики за програмою Київської міської спартакіади «Здоровий Киянин» – «ЕСТАФЕТА ПОКОЛІНЬ – КУБОК ЮРІЯ ТУМАСОВА».
Спортсмени змагалися в наступних дисциплінах:
дівчата – біг 60 м, 200 м, стрибок у довжину, естафетний біг 4х100 м;
юнаки – біг 100 м, 400 м, стрибок у довжину, естафетний біг 4х100 м.
Національний медичний університет імені О.О. Богомольця представляли одразу дві команди, які за результатами змагань вибороли І та ІІ загальнокомандні місця.
Таким чином, переможцями змагань стала команда у складі: Карюченко Руслан (медичний факультет №4), Вашец Іван (медичний факультет №4), Голобородько Андрій (медичний факультет №3), Івашин Євген (медичний факультет №1), Щербань Марія (стоматологічний факультет), Сухоставська Вікторія (стоматологічний факультет), Олещенко Віталіна (медичний факультет №1), Дмитренко Олена (стоматологічний факультет)
А друге місце посіла команда у складі: Хлань Назар (медичний факультет №1),Гарбовський Ігор (медичний факультет №4), Мороз Микола (медичний факультет №2), Юров Михайло (медичний факультет №3), Рябко Вікторія (медичний факультет №3),Тімашова Каріна (медичний факультет №1), Тураєва Софія (медичний факультет №3), Колган Дар`я (медичний факультет №3).
Окремо треба відзначити наших спортсменів, які стали чемпіонами та призерами в індивідуальних видах змагань: Карюченко Р., Гарбовський Р., В. Сухоставська В., Олещенко В., Щербань М., Тімашова К.
Після закінчення змагань усіх чемпіонів та призерів було нагороджено медалями та дипломами.