22.11.2013
ВДАЛИЙ ВИСТУП СПОРТСМЕНІВ НМУ
22 листопада 2013 року колектив НМУ імені О.О. Богомольця був нагороджений почесною грамотою Комітету з фізичного виховання та спорту  Міністерства освіти і науки України за активну участь в ХІ літній Універсіаді України.
Цього року, вперше за роки незалежності України, у вищезазначеній  Універсіаді взяли участь збірні команди НМУ з різних видів спорту та наші кращі студенти-спортсмени. Вцілому в змаганнях з 25 видів спорту брали участь збірні команди областей України та команди міст Києва і Севастополя.
Першим розпочав участь у змаганнях Майстер спорту України з боксу студент стоматологічного факультету Курмишов Олександр. Його виступ на змаганнях у м. Івано-Франківськ можна сміливо назвати вдалим – 5 місце з 26 учасників.
У змаганнях з плавання, які проходили в м. Дніпродзержинську, активну участь брала кандидат у майстри спорту Коваль Крістіна (студентка медичного факультету №2), яка в складі збірної команди м. Києва посіла 1  загальнокомандне місце, особисто здобувши 74 бали до заліку.
На змаганнях у м. Львові збірна команда НМУ з шахів, що на даних змаганнях представляла м. Київ, виступила дуже потужно. До складу команди входили: міжнародний майстер Голубка Петро (фармацевтичний факультет), міжнародний майстер Упадхіая Анвеш (медичний факультет №2), Маршалок Уляна (медичний факультет №1). За результатами турніру наші студенти посіли 2 загальнокомандне місце. Крім того, в особистому заліку бронзову медаль здобув Голубка Петро.
Активну участь в Універсіаді брала збірна команда дівчат НМУ з волейболу, яка виїздила до м. Дніпропетровську для участі у Всеукраїнському етапі змагань. В результаті команда заробила 100 залікових балів.
Ще одну нагороду змагань виборола студентка медичного факультету №1, кандидат у майстри спорту Войцехівська Марта. Вона стала срібною медалісткою у командному заліку з тенісу. Окрім того, вона непогано виступила в особистому і парному розряді, здобувши в скарбничку 70 залікових балів.
Окремо слід зазначити, що спортсмени НМУ внесли гідний вклад – 485 залікових очок до загальнокомандного рахунку збірної м. Києва, яка цього року посіла почесне І місце в ХІ літній Універсіаді України.