24.04.2013
ЗМАГАННЯ З АРМСПОРТУ
      24 квітня 2013 року в спортивному комплексі НМУ імені О.О. Богомольця відбувся чемпіонат з армспорту за програмою V відкритої універсіади НМУ. В ньому взяли участь 60 спортсменів (26 дівчат та 34 хлопця). Дівчат було розподілено на дві, а хлопців – на три вагові категорії.
     У ваговій категорії до 55 кг не було рівних Роговій Ірині (медичний факультет №2), друге місце зайняла Дрозд Ольга (медичний факультет №4), третє місце посіла Жакун Наталія (ФПЛЗСУ).
   У ваговій категорії вище 55 кг у цікавій боротьбі, вигравши п’ять поєдинків, перемогла Фатєєва Олександра (медичний факультет №1), другою стала Акмедова Гуланозе (медичний факультет №2), третьою була Линник Юлія (медичний факультет №2).
    Серед хлопців, у ваговій категорії до 70 кг несподівану і дуже переконливу перемогу здобув Ясінський Андрій (медичний факультет №2), срібло виборов Майструк Володимир (ФПЛЗСУ), бронзу – Гаджиєв Юсиф (стоматологічний факультет).
    Найзапекліша боротьба точилась у ваговій категорії до 90 кг, де було найбільше учасників. Третій рік поспіль золото здобув Вітвіцький Сергій (медичний факультет №3). У фінальному поєдинку гідну конкуренцію переможцю склав Джабар Іса – ІІ місце (медичний факультет №1) і третє місце у Кінджбаєва Абдулбосіта (медичний факультет №1).
     У ваговій категорії понад 90 кг найсильнішим виявився Матяш Роман (медичний факультет №1), срібло виборов Давидюк Владислав (ФПЛЗСУ), бронза дісталась Дідичуку Вадиму (медичний факультет №4).