12.04.2013
ШАХОВІ ЗМАГАННЯ У ЛЬВОВІ

7 – 12 квітня в м. Львів відбулися фінальні змагання з шахів ХІ літньої Універсіади України. Протягом усіх п’яти днів шахові баталії, які включали в себе три види: класичні шахи, швидкі шахи та бліц-турнір, були в центрі спортивного життя м. Львова.
Цього року команда нашого університету вперше виборола право представляти м. Київ на Універсіаді. Вцілому в турнірі брали участь 22 команди з різних областей України, загальна кількість учасників – 104 особи. В складі команди НМУ імені О.О. Богомольця були досвідчені гравці – міжнародні майстри Голубка Петро (фармацевтичний факультет), студент з Індії Упадхіая Анвеш (медичний факультет №1) та спортсменка І розряду Маршалок Уляна (медичний факультет №1).
Бажання завоювати медалі ні на хвилину не полишало наших спортсменів. І, як результат, команда НМУ імені О.О. Богомольця посіла 3-те місце в групі ВНЗ з кількістю студентів понад 10 тисяч набравши в сумі 177 очок. Треба відзначити гарний виступ на змаганнях Голубки Петра, який у особистому заліку завоював бронзову медаль з швидких шахів.
Поздоровляємо збірну команду з шахів з вдалим виступом та сподіваємось на подальші спортивні звершення.