30.03.2013
Перемоги плавців на «Містері Батерфляй»

30 березня 2013 року збірна команда Національного медичного університету імені О.О. Богомольця взяла участь у Київському фестивалі плавання «Містер Батерфляй» Київської міської Спартакіади «Здоровий киянин», який пройшов у басейні «Наука».
Вітаємо наших плавців з успішним стартом. За результатами змагань у загальному заліку наша збірна команда зайняла почесне І місце.
Слід звернути увагу на особливо вдалі виступи Олександра Прилуцького (студент 2 курсу стоматологічного факультету), який виборов золоту медаль серед чоловіків на дистанції 50 метрів вільним стилем та бронзову на дистанції 100 м комплексне плавання та Віталія Коваля (студент 3 курсу медичного факультету №1), який виборов срібні медалі на дистанціях 50 метрів вільним стилем та 100 м комплексне плавання. Також, наша збірна команда завоювала 1 місце у змішаній естафеті 4х25 метрів вільним стилем.
Особливо приємним моментом змагань стало нагородження переможців, яке особисто проводив всесвітньовідомий плавець, срібний призер Олімпійських ігор Денис Силантьєв.