25.09.2012
Шахові перегони
Щороку восени в НМУ імені О.О. Богомольця проводяться традиційні змагання з шахів. З метою популяризації цього виду спорту заплановано провести два таких турніри у вересні та листопаді.
25 вересня в конференцзалі стоматологічного корпусу зібралося понад 50 учасників турніру, який одержав назву «Кубок НМУ з шахів». Майже 4 години точилася запекла боротьба, особливо гарячою вона була серед дівчат. Окремо слід відзначити активну участь студентів, які приїхали навчатися до НМУ з різних країн світу.
У підсумку серед дівчат змагання виграла студентка ІІ курсу медичного факультету №1 Уляна Маршалюк, яка ще в тому році впевнено ввійшла в групу лідерів. Другою та третьою стали новачки наших змагань Олена Підопригора та Катерина Пархун.
Переможцями «Кубку НМУ з шахів» серед юнаків стали члени збірної команди університету: Арсен Грабовський – студент медичного факультету №1, VI курс – І місце. Друге місце посів студент V курсу медичного факультету №1 Анатолій Шевчик. А третім став студент І курсу медичного факультету №1 Назарій Костецький.
За результатами змагань переможці та призери були нагороджені кубками, медалями та дипломами різних ступенів.