21.04.2012
ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ НМУ З ПЛАВАННЯ

21 квітня було проведено відкритий Чемпіонат НМУ з плавання, який відбувся у басейні Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Понад п’ятдесят найкращих плавців-студентів із різних вузів Києва зустрілися на голубих доріжках.
Розпочали змагання представниці найпрекраснішої статі дистанцією 50 м вільним стилем, де перемогу здобула студентка Національного транспортного університету Є. Пархоменко. Друге місце на дистанції 50 м вільним стилем посіла студентка 4 курсу фарм. ф-тету О. Рядська, третє місце – студентка 5 курсу мед. ф-тету №1 Т. Андрійчук.
На дистанції 50 м вільним стилем серед чоловіків із найкращим результатом першим подолав цю дистанцію студент 3 курсу мед. ф-тету №1 Д. Майборода. Друге місце виборов студент 2 курсу мед. ф-тету №1 І. Асауленко. Третє місце зайняв представник НТУ – Д. Барандич.
На дистанції 50 м батерфляєм серед чоловіків першим торкнувся бортику басейну Д. Майборода (3 курс, мед. ф-тет №1), другим – В. Коваль (2 курс, мед. ф-тет №1).
Серед дівчат на дистанції 50 м брасом перемогу здобула студентка 3 курсу фарм. ф-тету О. Рядська. Друге місце на цій дистанції завоювала представниця стомат. ф-тету Н. Оленева.
За традицією, закривали змагання змішаними естафетами 4х50 м вільним стилем, що стало найдивовижнішим й найемоційнішим моментом Чемпіонату. У запеклій боротьбі перемогу в естафетному плаванні отримала команда НТУ, 2 і 3 місця – посіли команди мед. ф-тету №1.
У загальнокомандній першості з великою перевагою перше місце посіла команда мед. ф-тету №1, друге – команда мед. ф-тету №3 та третє – команда стомат. ф-тету.
Переможці та призери були нагороджені дипломами та пам’ятними медалями.