10.02.2012
10 лютого цього року збірна команда НМУ імені О.О. Богомольця взяла участь у відкритому чемпіонаті з плавання Солом’янського району м. Києва серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації, які проходили в спортивному комплексі НТТУ «КПІ».
         За результатами змагань студенти НМУ посіли призові місця на дистанціях 50 м, 100 м, та естафетах 4х50м.
         Переможцями та призерами змагань стали: Рядська Оксана (фармацевтичний факультет) – 50 м брас, 50 м батерфляй та 100 м комплексне плавання; Андрійчук Тетяна (медичний факультет №1) – 50 м на спині; Соколик Валерія (медичний факультет №2) – 100 м вільний стиль. Крім того, збірна команда НМУ здобула призові місця в естафетах – 4х50 м вільний стиль (чол.), 4х50 м комбінована естафета (чол.), 4х50 м вільний стиль (змішана естафета).
         Бажаємо подальших успіхів спортсменам нашого університету у різноманітних змаганнях, та запрошуємо усіх до активної участі у спортивному житті.