19.10.2011
19 жовтня змагання з шашок підвели риску в спортивно-масових заходах університету, присвячених 170-річчю Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.
У конференц-залі стоматологічного корпусу університету зібралося більше сорока студентів з усіх факультетів, які змагалися понад чотири години.  До змагань запрошувалися всі бажаючі грати в шашки, а також значна кількість шахістів. У запеклій боротьбі серед юнаків упевнену перемогу отримав студент з Туркменістану Гуванч Магдимов (мед. ф-тет №1), який набагато випередив усіх учасників змагань. Другим був Олексій Гресь (мед. ф-тет №1), третім став також студент із Туркменістану Мухаммед Мурадов (мед. ф-тет №2).
     Слід відзначити, що в десятку кращих гравців у шашки серед юнаків потрапило п’ять студентів з Туркменістану, яких напередодні готувала до змагань двічі олімпійська чемпіонка доцент кафедри фізичного виховання і здоров’я Н.Л. Тимошкіна.
     Дуже гостра боротьба відбулася серед дівчат. Перемогу тут здобула студентка-першокурсниця Юлія Дударчук (мед. ф-тет №1), яка з сімнадцяти зустрічей програла тільки одну. Друге місце посіла член збірної команди університету з шахів Інна Новікова. Тільки остання зустріч турніру виявила бронзового призера змагань, яким стала першокурсниця Юлія Кириленко (мед. ф-тет №4).
     Переможці змагань та призери були нагороджені грамотами та ювілейними значками нашого Університету.