10.10.2011
ЗМАГАННЯ З ПЛАВАННЯ
На честь 170 річчя Національного медичного університету імені О.О. Богомольця 8 жовтня було проведено Чемпіонат НМУ з плавання, який відбувся у басейні Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.
Понад шістдесят найкращих плавців-студентів різних факультетів нашого університету зустрілися на голубих доріжках.
Розпочали змагання хлопці дистанцією 50 м вільним стилем. З найкращим результатом першими подолали цю дистанцію студенти медичного факультету №1 Майборода Д. (3 курс) – 1 місце, Коваль В. (2 курс) – 2 місце, Дідух П (3 курс ) – 3 місце. Серед першокурсників на тій же дистанції перемогу здобув студент стоматологічного факультету Прилуцький О., другим був студент ФПЛЗСУ Островський Р., третім – студент стоматологічного факультету Гринюк О. На дистанції 50 м брас серед чоловіків першим торкнувся бортику басейну Майборода Д. (3 курс, медичний факультет №1), а на дистанції 50 м батерфляй – Коваль В. (2 курс, медичний факультет №1).
Серед дівчат на дистанції 50 м вільним стилем перемогу здобула студентка 3 курсу фармацевтичного факультету Рядська О., яка також перемогла на дистанціях 50 м брас та 50 м на спині. Друге місце на дистанції 50 м вільним стилем посіли студентки медичного факультету №1 Андрійчук Т.(5 курс) та Багрій К. (2 курс). Серед першокурсниць на тій же дистанції перемогу здобули студентки: 1 місце – Соколик В. (медичний факультет №2), 2 місце – Кулікова К. (стоматологічний факультет) та 3 місце – Кардаш В. (медичний факультет №1).
Як завжди, закривали змагання змішаними естафетами 4х50 м вільним стилем, що стало найдивовижнішим й найемоційнішим моментом Чемпіонату. Збірна команда медичного факультету №1 впевнено отримала перемогу, 2 місце – ФПЛЗСУ, 3 місце –стоматологічного факультету.
У загальнокомандній першості з великою перевагою перше місце посіла команда медичного факультету №1, друге – команда стоматологічного факультету та третє – команда ФПЛЗСУ.
Переможці та призери були нагороджені дипломами та пам’ятними подарунками.

А.ДЯЧЕНКО, доцент, головний суддя змагань.