06.10.2011
6 жовтня цього року викладачі кафедри фізичного виховання і здоров’я , в рамках святкування 170 річниці створення Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, провели легкоатлетичний крос в парку імені О.С. Пушкіна.
Понад 500 учасників вийшли на старт двох дистанцій – 1000 метрів для юнаків та 500 метрів для дівчат.
Переможцем серед юнаків став студент медичного факультету №1 – Сергієнко Артем. Переможець пробіг 1000 метрів за 2.54 хв. Друге місце зайняв Піддубний Денис (медичний факультет №1), його час – 2.56хв. і третім прибіг Островський Роман (ФПЛЗСУ) з часом 2.57 хв.
Серед дівчат перше місце виборола Шакалова Світлана (медичний факультет №1). Переможниця на фініші показала результат 1.22 хв. Другою була Ткачук Ольга (медичний факультет №3) з результатом 1.28 і третьою перетнула фінішну лінію Шиян Тетяна (медичний факультет №1) з часом 1.29 хв.