22.09.2011
 ЗМАГАННЯ З АРМСПОРТУ
22 вересня кафедра фізичного виховання і здоров’я разом зі студентською молоддю розпочали цикл спортивно-масових заходів, присвячену святкуванню 170-ої річниці нашого Університету.
Понад 40 юнаків взяли участь у змаганнях з армспорту, які проводилися в трьох вагових категоріях: до 70 кг, до 90 кг та понад 90 кг.
Поряд з нашими «ветеранами» цього виду спорту більша половина учасників були студенти першого курсу. Велике представництво у цих змаганнях було від студентів іноземців – Азербайджану та Узбекистану.
Приємно відзначити, що серед учасників змагання з’явилися і нові імена. Так, студент  мед. ф-тету №1, 1 курсу Максим Сароханов (вагова категорія до 70 кг) переміг у фінальній частині  змагань чемпіона минулого року Данійора Холійорова, студента 3 курсу мед. ф-тету №2. Третім тут став Насіб Насібзаде, студент 2 курсу стомат. ф-тету.
Дуже запекла боротьба була у ваговій категорії до 90 кг, де у фіналі зустрілися два досвідчених спортсмена: Дмитро Шеремет та Микола Ткачук,  які активно займаються гирьовим спортом. Перемогу здобув Д. Шеремет. Третім був Іван Ірійчук студент 5 курсу стомат. ф-тету.
У ваговій категорії понад 90 кг місця розподілилися таким чином: Геворг Мурадян, студент 3 курсу мед. ф-тету №1 – переможець, срібним призером став Василь Шеремет (2 курс, мед. ф-тет №1), бронзовим призером – Артем Штангєєв (2 курс фарм. ф-тету).
 Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями.