20.12.2010
НА ГОЛУБИХ ДОРІЖКАХ
У цьому році з особливим розмахом було проведено Чемпіонат Національного медичного університету імені О.О. Богомольця з плавання. 18 грудня понад сто кращих студентів-плавців з різних факультетів нашого університету більше трьох годин боролися за медалі. Як завжди, відкривали змагання хлопці дистанцією 50 м вільним стилем. Найкращий результат показав і став переможцем особистої першості студент 2 курсу мед. ф-ту №1 Дмитро Майборода. На цих змаганнях він виборов «золото» ще на двох дистанціях – 100 м комплексне плавання та 25 м вільним стилем. Серед дівчат дистанції 100 м комплексне плавання та 50 м вільним стилем першою подолала студентка 2 курсу фарм. ф-ту Оксана Рядська. На дистанції 25 м вільним стилем вона виборола «бронзу».
На дистанції 100 м комплексне плавання серед чоловіків 2 місце посів Ю. Циренов, 3 місце – І. Саввіді (студент 3 курсу ФПЛЗСУ); серед дівчат 2 місце – Н. Олєнєва (студентка 5 курсу стомат. ф-ту), 3 місце – Т. Андрійчук (студентка 4 курсу мед. ф-ту №1).
На дистанції 25 м вільним стилем серед чоловіків 2 місце посів І. Саввіді (студент 3 курсу ФПЛЗСУ), 3 місце – В. Коваль (студент 1 курсу мед. ф-ту №1); серед дівчат – 1 місце – К. Багрій (студентка 1 мед. ф-ту №1), 2 місце – Т. Андрійчук (студентка 4 мед. ф-ту №1).
Найдивовижнішим й найемоційнішим моментом цих змагань була боротьба за першість в естафеті. Майже всі факультети брали участь у цьому захоплюючому виді змагань. Перше місце в естафеті 4х25 м вільним стилем посіла команда ФПЛЗСУ, 2 місце – команда фарм. ф-ту, 3 – мед. ф-ту №1.
У командній першості місця розподілили таким чином: 1 місце – мед. ф-тет №1, 2 місце – ФПЛЗСУ; 3 місце – стомат. ф-тет.
Щиро вітаємо всіх учасників змагань та хочемо висловити слова подяки ректорату нашого університету за підтримку в організації цього масштабного заходу.