29.10.2009
КУБОК РЕКТОРА
            Щорічний традиційний турнір з шахів на кубок ректора НМУ імені О.О. Богомольця проходив цього року 28 жовтня. В конференц – залі стоматологічного корпусу, зібралося понад 30 учасників цього спортивного свята студентської молоді.
            На відкритті змагань були присутні декан стоматологічного факультету професор Неспрядько В.П. та його заступник з виховної роботи доцент Канюра А.А.
            Рівно о 16:00 головний суддя вищої категорії професор Тимошенко А.Г. ввімкнув годинники і почалися шахові баталії. На гру відводилося 20 хв.: по 10 кожному учаснику. В разі закінчення часу переможця визначав головний суддя по кращій позиції шахів на дошці. Змагання проводилися за Швейцарською системою в 9 турів. Суперників один одному обирав комп’ютер.
            Безумовним лідером всіх змагань був майстер спорту, студент фармацевтичного факультету Голубка Петро, який і виграв турнір в цілому. Вперта боротьба точилася за 2-ге – 5-те місця, серед яких були члени збірної команди НМУ з шахів та один новачок таких змагань – Григоращенко Анатолій, студент медичного факультету №3, І курс.
            В результаті місця у хлопців розподілилися таким чином: 1 – Голубка Петро фармацевтичний факультет, IV курс; 2 – Червак Анатолій медичний факультет № 1, IV курс; 3 – Григоращенко Анатолій.
            Не менш запеклою була боротьба серед дівчат. Явні фаворити змагань кандидат в майстри спорту Меркулова Ірина – медичний факультет №1, IV курс та Новикова Інна – медичний факультет №2, ІІ курс. Розіграли між собою перше та друге місця. Чемпіонкою стала Меркулова Ірина. Вона була і другою в загальному заліку. Друге місце серед дівчат зайняла Новикова Інна, а третьою стала студентка стоматологічного факультету Мохсен Юлія.
            Закінчилися змагання о 21:00 і під дружні оплески були названі переможці та призери змагання.
            Наступні шахові баталії відбудуться в березні 2010 року – командний чемпіонат університету.