НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК – МІСЬКА РАДА ПЕРШОТРАВЕНСЬКА ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ДЯКУЄ НМУ ЗА ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ ПЕРЕДАНУ МІСЬКІЙ ЛІКАРНІ

08.05.2022

6 травня 2022 року офіційний сайт Першотравенської міської ради Дніпропетровської області опублікував повідомлення, де висловлено подяку “Міжнародному благодійному фонду НМУ імені О.О. Богомольця”, який очолює і опікується перший проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професор О.М. Науменко, за надіслану гуманітарну допомогу (https://pershrada.gov.ua/news/1651838439/).

Спершу до штабу фонду надійшов лист із проханням надати конкретні ліки, прилади і  медичні матеріали тощо для Першотравенської міської лікарні.

Зібравши все необхідне, представники штабу вирушили з гуманітарним вантажем на Дніпропетровщину.

Прийняла допомогу міський голова Першотравенська Оксана Вінницька.

Так завдяки співпраці міської влади та Благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд НМУ ім. О.О. Богомольця» наші медики отримали вкрай необхідну допомогу, – йдеться у повідомленні на сайті міської ради. – Це медикаменти, розчини для інфузій із системами, перев’язувальний матеріал, інвалідні візки та милиці для хворих, комплекти постільної білизни, ковдри, подушки тощо. Міський голова Оксана Вінницька висловлює щиру вдячність благодійному фонду та людям, які допомагають вирішувати проблемні питання в цей нелегкий для всієї країни час.

Разом ми переможемо! Слава Україні!”   

 

Прес-центр