Збірні команди факультетів змагались в інтелектуальній битві з патофізіології

03.02.2023

2 лютого в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця відбувся інтелектуальний батл з патофізіології, на якому змагалися збірні команди факультетів нашого Університету. Змагання проходило в три тури: 1 тур – серія питань з відповіддю на табличках; 2 тур містив у собі два раунди: відкриті питання на кмітливість і вирішення ситуаційної задачі; 3 тур – бліц і театральна постановка від кожної команди.

Перемогу отримала команда медичного факультету №3 – команда «Т-кілери» із девізом «Імунітет наш Батько, Тимус наша Мати — ми за організм будем воювати». До команди переможниці входили студентки різних груп 3-го курсу медичного факультету №3: Марія Степанюк (група 10308мс); Юля Магар (група 10304п); Маргарита Власик (група 10305п); Дарина Бродова (група 10301п); Марина Дзей (група 10301п). Дівчата вкотре довели, що у битвах розуму, медичному факультету №3 немає рівних.

Вітаємо всіх учасників і переможців інтелектуальної битви з патофізіології. Для студентів – це корисний досвід, приємні емоції, нові знайомства та знання.

 

Пресцентр за матеріалами медичного факультету №3