НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОГО НАУКОВОГО ГУРТКА КАФЕДРИ УРОЛОГІЇ

29.11.2021

18 листопада 2021 року пройшло друге планове засідання студентського наукового гуртка кафедри урології на тему «Movember: проблематика та світові стандарти лікування раку простати». Через підвищену захворюваність в Україні та Києві засідання було проведено з використанням Zoom-конференції.

Проблематика раку передміхурової залози є надзвичайно актуальною сьогодні, тому це викликало великий інтерес і у студентів Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, які долучились до засідання гуртка як активні члени СНГ. Всього до участі долучились 18 слухачів.

Під час вступної частини засідання науковий керівник СНГ кафедри урології, кандидат медичних наук, асистент П.О. Самчук наголосив на актуальності даної проблеми як у ранній діагностиці, так і в методах правильного вибору лікування.

Першим доповідав староста гуртка кафедри урології, студент 6 курсу медичного факультету №2 Ілля Кордубайло, який висвітлив проблематику поширеності захворювання, сучасні погляди на етіологію, фактори ризику, методи діагностики та новітні стандарти лікування, прийняті в Україні і світі.

Студентка 4 курсу медичного факультету №2 Іванна Барна сконцентрувала увагу членів гуртка на застосуванні різних діагностичних маркерів та скринінгових тестів для ранньої діагностики раку передміхурової залози.

На завершення в рамках просвітньої наукової роботи виступив науковий керівник СНГ кафедри урології Павло Олександрович Самчук. Темою доповіді стало актуальне питання для молодих майбутніх науковців – «Сучасні стандарти академічного письма для молодих дослідників», де відзначив важливість правильного вибору джерел використовуваної літератури, електронні бази документів, а також про передові практики європейських університетів та видавництв.

Наступне засідання СНГ кафедри урології НМУ імені О.О. Богомольця відбудеться вже 16 грудня 2021 року. Тема засідання: «Сучасні стандарти та методи лікування пацієнтів, хворих на сечокам’яну хворобу». Час початку – 16:00, про місце проведення буде повідомлено дещо пізніше на офіційних каналах СНГ. Студенти – члени гуртка активно готують свої доповіді. Запрошуємо всіх бажаючих!

Зі всіма питаннями щодо роботи СНГ кафедри урології звертайтеся за  електронними адресами: doctorspa@ukr.net – Павло Олександрович Самчук (науковий керівник СНГ кафедри урології), а також kordubajlo@ukr.net ; +38-095-721-38-60 – Ілля Кордубайло (староста СНГ кафедри урології).

 

Прес-центр за матеріалами кафедри урології