З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА ВІДЗНАЧИЛИ СПІВРОБІТНИКІВ СТОМАТОЛОГІЧНОГО МЕДИЧНОГО ЦЕНТРУ НМУ

23.06.2022

22 червня керівництво і профком Національного медичного університету імені О.О. Богомольця з нагоди відзначення Дня медичного працівника привітали колектив Стоматологічного медичного центру. 

«Хочу особливо подякувати працівникам Центру, – зазначив у вітальному слові ректор НМУ, професор Юрій Кучин, – за те, що з перших днів війни росії проти України сумлінно і безперебійно включилися в роботу у складних воєнних умовах. Від початку великої війни в СМЦ цілодобово надається невідкладна терапевтична, хірургічна, ортопедична, ортодонтична та стоматологічна допомога військовим, правоохоронцям, рятувальникам і бійцям тероборони, а також усім, дітям і дорослим, хто потребує фахової стоматологічної допомогти. Особливо виразними стали переваги симбіозу академічного знання і практичного досвіду, характерні для вашого колективу».

Стоматологів привітав також проректор з науково-педагогічної і лікувальної роботи, професор Олександр Канюра. А голова профкому співробітників Університету, професор Лілія Яременко оголосила імена тих, кого удостоєно Подякою МОЗ України, Почесною грамотою і Подякою Київського міського голови, Почесною грамотою Ради Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я і Грамотою первинної профспілкової організації співробітників НМУ імені О.О.Богомольця (список додається).

Варто відзначити, що Стоматологічний медичний центр Національного медичного університету імені О. О. Богомольця є навчальною та лікувальною базою стоматологічного факультету Університету. Він надає висококваліфіковану та спеціалізовану амбулаторну консультативно-лікувальну допомогу киянам та мешканцям усіх регіонів України. Тут проводиться якісна підготовка лікарів-стоматологів з усіх напрямів фахової діяльності. У мирний час в Стоматологічному медичному центрі НМУ щоденно отримували консультацію близько 1200 пацієнтів із найтяжчими ураженнями, а також обслуговувалися пацієнти за направленнями сільських та міських поліклінік. З 2014 року на безоплатній основі лікують і протезують воїнів і членів їхніх сімей. Зараз фахівці також надають допомогу важкопораненим захисникам і цивільному населенню, оперативно проводять надскладні операції. З початку березня було надано допомогу майже 4 тис. людей.

Вітаємо працівників Стоматологічного медичного центру НМУ імені О.О. Богомольця з професійним святом та бажаємо подальших професійних досягнень, міцного здоров’я та мирного українського неба!

 

  Пресцентр