Викладачі НМУ представили у Відні практичні кейси з лікування бронхіальної астми

27.11.2023

 

Нещодавно Європейська респіраторна спілка організувала у Відні (Австрія) 3-денний навчальний курс «Астма у дітей», у якому взяли участь 82 фахівці з 26-ти країн світу. У складі української делегації у заході взяли участь доцентки кафедри педіатрії №2 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця Оксана Ємець та Олена Мозирська.

Навчальний курс «Астма у дітей» включав в себе семінари з питань епідеміології, етіології, патогенезу, клінічного перебігу, діагностики та лікування астми. Окрему увагу приділили питанням неконтрольованої астми. Учасники семінару обговорили сучасні методи лікування астми, зокрема, застосування біологічної терапії та алергенспецифічної імунотерапії (АСІТ) у дітей.

Під час заходів доцентки кафедри педіатрії №2 нашого Університету представили практичні кейси, що стосувалися клінічних випадків тяжкої бронхіальної астми. Також Оксана Ємець та Олена Мозирська представили 5-хвилинні відеопрезентації, в яких ознайомили організаторів та слухачів із інформацією щодо надання допомоги дітям з астмою в Україні під час війни.  Фахівчині Університету висвітлили основні фінансові, організаційні та соціальні проблеми, з якими доводиться стикатися родинам, що мають дитину, хвору на астму.

Що важливо, представники НМУ імені О.О. Богомольця беруть активну участь у міжнародному науковому житті. Так, нещодавно фахівці нашого Університету долучилися до Всесвітньої конференції зі здоров’я легень, представили Україну на Європейському борді з анестезіології, взяли участь у польсько-українській науковій конференції.

Пресцентр НМУ за інформацією кафедри педіатрії №2