НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ВСТУПНА КАМПАНІЯ НМУ 2021 НАБИРАЄ ОБЕРТІВ

13.07.2021

Напередодні працівники Приймальної комісії у повному складі зібралися на робочих місцях, щоб відпрацювати всі алгоритми виконання своїх обов’язків. Одна з відповідальних  ділянок – опрацювання електронних заяв абітурієнтів. Ця важлива процедура має відповідати усім стандартам та вимогам  правил   Приймальної комісії.

У тестовому режимі відбулася підготовка  секретарів Приймальної комісії до роботи з єдиною державною електронною базою освіти (ЄДЕБО).  Усі тонкощі цієї справи знає заступник відповідального секретаря, уповноважена ПК з питань прийняття та розгляду електронних заяв асистент В.С. Савчук. Вікторія Сергіївна уже другий рік поспіль відповідає за цю важливу ділянку роботи  Приймальної комісії, тому саме їй було доручено провести майстер-клас роботи з електронним  документообігом.  У цьому році до подачі документів через ЄДЕБО долучилися абітурієнти категорій  молодші спеціалісти і бакалаври, що відповідно збільшує навантаження на секретарів ПК.

Відповідальний секретар Приймальної комісії доцент М.В. Тарасенко зазначив, що для оптимізації роботи з документами абітурієнтів проведено спеціалізацію секретарів. Вони працюють з документами певної категорії вступників, адже є свої особливості подачі освітніх документів  на основі повної загальної середньої освіти, молодшого спеціаліста, бакалавра та вищої освіти, здобутої раніше.

Кульмінацією дня стала перевірка готовності усіх майданчиків вступної кампанії-2021 НМУ керівництвом нашого Університету. Ректор,голова Приймальної комісії, професор Ю.Л. Кучин, заступник голови ПК,перший проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професор О.М. Науменко, декани факультетів обійшли локації Приймальної комісії і відзначили повний рівень готовності   усіх підрозділів ПК до активної фази вступної кампанії-2021.

 

Газета «Медичні кадри»